دانلود نرم افزار FabulaTech USB over Network v6.0.1.6 نسخه ویندوز

FabulaTech USB over Network

امکان استفاده از حافظه های فلش مموری USB ، هارد های اکسترنال و دیگر وسایل USB را از راه دور به کمک اینترنت برای شما فراهم می کند . فرقی نمی کند که موقیت شما و دستگاهی که قصد اتصال به آن را دارید چگونه است و آیا در یک کشور و شهر هستید یا خیر تنها لازم است به اینترنت دسترسی داشته باشید . اکنون می توانید به هر وسیله USB از راه دور دسترسی داشته باشید ، انگاری که فلش مموری مستقیما به دستگاه شما متصل است . نرم افزار FabulaTech USB over Network شامل دو بخش Server و Clinet است و قسمت سرور بر روی دستگاهی که حافظه فلش مموری به آن متصل است نصب می شود و کار را برای بخش کلاینت آسان می کند و فایل ها را از این طریق منتقل می کند و به اشتراک می گذارد . قسمت Clinet می تواند بر روی چندین دستگاه نصب شود و امکان کنترل فایل های حافظه USB را داشته باشند ، بدین وسیله برنامه به گونه ای عمل می کند که انگار دستگاه حافظه USB یا فلش مموری مستقیما به رایانه شما متصل است . فرقی نمی کند چه دستگاه و حافظه ای باشد و می تواند هارد اکسترنال یا فلش مموری کم حافظه باشد . از دیگر امکانات

نرم افزار FabulaTech USB over Network

می توان به : فناوری پیشرفته مجازی سازی USB ، با هر دستگاه حافظه USB کار می کند ، بدون نصب هیچگونه درایور ، اشتراک گذاری فایل های پورت USB بر روی چندین دستگاه ، پشتیبانی از قفل امنیتی SSL ، اشتراک گذاری معکوس و … اشاره کرد .
نام: FabulaTech USB over Network
حجم فایل: 21 مگابایت
شرکت سازنده: Fabulatech
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v6.0.1.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

FabulaTech USB over Network - v6.0.1.6

This program allows to use remote USB devices shared over a local network or the Internet. It does not matter if you are located in another office or even country, now you can use any USB device remotely as if it was attached to your computer locally.The program consists of two parts — Server and Client. The Server part is installed on a PC where USB devices are physically plugged in, making it possible to share the devices for remote connection.

لینک دانلود