تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Fall Guys Royale 3D v1.0.4

Fall Guys Royale 3D

نام یک بازی تفننی ، سرگرم کننده و ورزشی اندروید که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است . شما باید در این بازی به همراه ده ها نفر دیگر در سراسر جهان در مسابقات دویدنی این بازی شرکت کرده و یک دیگر را به چالش بکشید . مسابقات این بازی به صورت 3 بعدی و با گرافیک بالا طراحی شده است . شما در مسیر مسابقه علاوه بر دویدن و جلو زدن از دیگر رقبا باید با انواع چالش هایی که در این مسیر وجود خواهد داشت مقابله کنید و از این موانع عبور کنید تا به مقصد مورد نظر خود برسید . شما می توانید با برنده شدن در مسابقات این بازی برای خود آیتم های جدید که برای شخصی سازی استفاده می شود را برداشته و سطح خود را در بازی ارتقاء دهید .

بازی Fall Guys Royale 3D

به صورت آنلاین و آفلاین امکان پذیر بوده که در حالت آنلاین بازی شما می توانید با رقیب های واقعی در سراسر جهان سابقه دهید و یا دوستان خود را به این مسابقات دعوت کنید .
نام: Fall Guys Royale 3D
حجم فایل: 38 مگابایت
شرکت سازنده: Glog Studio
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.0.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: سرگرمی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Fall Guys Royale 3D - v1.0.4

Fall Guys Royale 3D: Human Knock Over is a fun sports arcade game with three-dimensional graphics. This game invites users to take part in obstacle course races surrounded by many opponents. To reach the finish line among the first participants, the player must pass the traps.

لینک دانلود