تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Family Man کرک شده نسخه GoldBerg

Family Man

یک بازی نقش آفرینی با گرافیک مکعبی است و کلیات داستان این بازی درباره اخلاقیات است . این بازی شما را در نقش یک رئیس خانواده قرار می دهد ، کسی که به یک کلاهبردار مقدار زیادی پول بدهکاری هستید و تنها سه هفته فرصت دارید تا آن را پس بدهید . حالا باید تصمیم بگیرید که چه راهی را پیش بگیرید و آیا به زندگی صادقانه و پر از رنجتان ادامه می دهید یا مشاغل کثیفی را انتخاب می کنید و به طور کل خانواده و اخلاقیاتتان را دور می زنید . در بازی Family Man هر تصمیمی که بگیرید تمامی اطرافیان شما را تحت تاثیر خودش قرار می دهد و همچنین جایی که در آن زندگی می کنید تحت تاثیر شما قرار می گیرد و می تواند به خاطر شما یا از بین برود یا آبادتر شود . در این بازی با تصمیم هایتان آینده خود و خانواده خودتان را نیز تحت تاثیر قرار می دهید به این منظور که باعث می شود که ازواجتان محکم تر از گذشته شود و یا حتی باعث شکسته شدن ازدواجتان می شود و همسر و فرزندانتان از پیش شما می روند . در

بازی Family Man

سعی کنید در شهر ریورپورت برای خودتان یک پادشاهی درست کنید به سختی و قانونی پول جمع کنید یا با انجام کارهای غیر قانونی پول جمع کنید فقط به یاد داشته باشید که هر تصمیمی که بگیرید بر روی خود ، خانواده و محله ای که زندگی می کنید تاثیر می گذارد ، می تواند آن را آبادتر کند یا حتی باعث ویران شدن هر آنچیزی که داشتید شود . 
نام: Family Man
حجم فایل: 378 مگابایت
شرکت سازنده: Broken Bear Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
نسخه: GoldBerg
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: No More Robots
رمز فایل: www.download.ir

Family Man - GoldBerg

Family Man is a dark, story-led RPG that asks the question: When pushed to the limits of your own morality, how far would you go for the sake of your family?You owe money to the mob, and you've got three weeks to pay it back.

لینک دانلود