تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Faogen v3.0.54 نسخه ویندوز

Faogen

که کوتاه شده عبارت Fast Ambient Occlusion Generator می باشد ، نرم افزاری است برای طراحی ساخت مدل های سه بعدی در انواع بافت یا رنگ های مختلف که نسخه اول این نرم افزار در سال 2006 منتشر شد و بعد از 2 سال توسعه به حالت تعلیق در آمد و دیگر نسخه ای از این نرم افزار را مشاهده نکردیم . اما پس از سالها نسخه سوم این نرم افزار عرضه شده است که می تواند با استفاده از کارت های گرافیکی قدرتمند امروزی مدل های بهتر و با کیفیت تری را برای کاربران عرضه کند . نرم افزار Faogen تنها دارای نسخه ویندوز می باشد ، اما به زودی نسخه مک آن نیز منتشر می شود تا همه کاربران با هر سیستم عاملی توانایی اجرای آن را داشته باشند .

نرم افزار Faogen

می تواند با سرعت خیلی بالا مدل های سه بعدی مناسبی را رسم کند و آن را به کاربر ارائه دهد تا در دیگر نرم افزار ها از آن استفاده کند . همچنین در این نسخه از نرم افزار ، قادر است که با گرافیک های آنبورد مخصوص دستگاه ها و لپ تاپ هایی که یک کارت گرافیک دارند نیز کار کند و به خوبی از پس فرمان های کاربر بر بیاید .
نام: Faogen
حجم فایل: 16 مگابایت
شرکت سازنده: Faogen
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.0.54
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Faogen - v3.0.54

Faogen stands for Fast Ambient Occlusion Generator. It's a small tool for baking ambient occlusion of 3D models into textures or per-vertex colors. First version was released in 2006, and after two years of active development it was eventually suspended.But now it returns as Faogen 3. Powered by modern 3D GPUs it bakes ambient occlusion even faster and with higher quality. Right now it's Windows-only, but Mac port is planned after final Faogen 3 release.

لینک دانلود