تبلیغات
تبلیغات

بازی کامپیوتر شبیه سازی Farm&Fix 2020

Farm&Fix 2020

یک بازی شبیه سازی بسیار زیبا است . در این بازی بازیکن فرصت دارد تا اقدام به خرید یک زمین کشاورزی متروکه و تخریب شده کند ، آن را تعمیر و بازسازی کند و بعد از انجام این کار آن را با قیمت بالاتری بفروشد و اینگونه به سود برسد . در این بازی علاوه بر بازسازی ساختمان های قدیمی و تخریب شده می توانید ماشین آلات و وسایل نقلیه کشاورزی را نیز خریداری و تعمیر کنید و آنها را با قیمت بالاتری بفروشید . در واقع

بازی شبیه سازی کشاورزی Farm&Fix 2020

سه ویژگی منحصر به فرد دارد که شامل : تعمیر و سرویس ماشین آلات و وسایل نقلیه مزرعه ، تعمیر و نوسازی ساختمان های مزرعه ، امکان کشت و کار در زمین های مزرعه و فروش محصولات می شود . همچنین بیش از 10 نوع وسیله نقلیه موتوری وجود دارد که شما می توانید آنها را تعمیر کنید و بیش از 1000 قطعه قابل تعویض برای هر وسیله وجود دارد که می توانید آنها را از فروشگاه های قطعات خودروهای کشاورزی خریداری کنید . همچنین بازی Farm&Fix 2020 بیش از 10 نوع ساختمان دارد که می توانید آنها را تعمیر کنید و بیش از 1000 آیتم در هر خانه که قابلیت شخصی سازی دارند . اینگونه با تعمیر و فروش ماشین آلات کشاورزی و خانه های کشاورزی می توانید به سود قابل توجهی برسید . از دیگر ویژگی های این بازی می توان به : تعمیر و سرویس ماشین آلات کشاورزی و وسایل نقلیه ، تعمیر ساختمان های قدیمی و نوسازی آنها ، بازی به صورت جهان باز ، سیستم روز و شب و دارای هواشناسی ، ابزارهای مکانیکی ، کشاورزی ، نوسازی و …. اشاره کرد .
نام: Farm&Fix 2020
شرکت سازنده: SimFabric
تاریخ انتشار: به زودی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، مدیریت
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: SimFabric
رمز فایل: www.download.ir

Farm&Fix 2020

Player will be able to buy old, destroyed farm and after restoring it for use, resell it for a profit.In the game we will be able to renovate old and destroyed buildings but also fix and service farming machines and vehicles.Farm&Fix 2020 it's a new farming simulator with three main unique features:Fix & Service Farm Machines & Vehicles ، Fix & Renovate Farm Buildings ، Farm & Harvest to sell with profit .

لینک دانلود