تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Felix The Reaper v1.12.0 نسخه مک

Felix The Reaper

یک بازی معمایی بسیار چالش‌برانگیز است که در سال 2019 و توسط Kong Orange و Daedalic Entertainment طراحی و منتشر شده است. شخصیت اصلی بازی فیلکس (Felix) نام دارد که وظیفه دارد از مرگ افراد مشخصی اطمینان حاصل کند. او باید در سایه‌ها حرکت کرده و ایمان به مرگ را در قلب همگان زنده کند! شما وظیفه دارید تا به فیلکس کمک کرده تا در سایه‌ها حرکت کند و کسی از وجود او باخبر نشود. بازی حس و حالی شبیه به سری هیمتن اما با چاشنی طنز و خنده دارد! برای موفقیت در

بازی Felix The Reaper

دو قانون ساده وجود دارد که باید به آن‌ها پایبند بمانید. قانون اول این است که همیشه در سایه حرکت کنید. فیلکس از این قابلیت برخوردار است که موقعیت خورشید را به‌منظور ایجاد سایه‌های مختلف تغییر داده و یا با حرکت دادن اشیا مختلف خودش را میان آن‌ها پنهان کند. قانون دوم این است که اهداف شما باید بمیرند و اگر از مهلکه جان سالم به در ببرند شکست خواهید خورد! به همین منظور باید بر سر راه آنان تله‌ها و موانع کشنده‌ای قرار دهید. فضای بازی حس و حالی معمایی و فکری دارد بدین گونه که در هر مرحله دو چالش منتظر شماست. چالش اول چیدمان عناصر مختلف به بهترین نحو به‌گونه‌ای که در سایه‌ها باقی بمانید و چالش دوم چیدمان تله‌هایی برای کشتن اهداف است! ساندترک های بازی بسیار زیبا و به طرز متضادی نسبت به محیط پرخون بازی شاد است!
نام: Felix The Reaper
شرکت سازنده: Kong Orange
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.12.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Daedalic Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Felix The Reaper v1.12.0 - Mac

Felix The Reaper is a challenging single-player puzzle game. You take on the role as Felix, whose job is to make sure that people die. To do this, Felix must work in the shadows and rearrange faith so that death is always the end result.

لینک دانلود