تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Feudal Alloy v1.02

Feudal Alloy

یک بازی اکشن و ماجراجویی حماسی است که توسط ربات هایی قرون وسطایی است که به جای سر آنها تنگ های ماهی وجود دارد و توسط ماهی ها کنترل می شوند . در این بازی پر شده است از موجوداتی همانند شما ، یعنی ربات هایی که توسط ماهی هایی که روی سرشان قرار دارد کنترل می شوند . شما می توانید با شمشیر و دیگر تجهیزاتی که تنها در قرون وسطا پیدا می شد با دیگر رباتهای موجود در این بازی بجنگید و آنها را نابود کنید و با امتیازی که از آنها کسب می کنید تجهیزات و مهارت هایتان را بهبود ببخشید . داستان بازی Feudal Alloy درباره ربانی به نام آتو است که یک ربات کشاورز معمولی است و در یک کلبه کوچک در مزرعه آفتابگردان خودش زندگی می کند . او زندگی ساده و دلپذیری دارد و از این زندگی رضایت کامل داشت تا اینکه گروهی از ربات های شرور به روستای او حمله می کنند تا از آنها دزدی کنند ، در میان این دزدی مزارع و خانه او در آتش نابود می شود . تنها چیزی که آتو توانست از خانه اش بردارد و به جنگل بگریزد شمشیر قدیمی خودش بود . حالا در پی انتقام از کسانی هستید که آرامش شما را برهم زدند و همه چیز شما را گرفتند . در بازی بگردید و همه جا را کاوش کنید با رئیس ها و غول های بازی رو به رو شوید و تجهیزاتتان را به روز رسانی کنید ، درنهایت اتقامتان را بگیرید و به خانه خودتان باز گردید . از دیگر امکانات

بازی Feudal Alloy

می توان به : کنترل یک ربات قرون وسطایی ، یک سیستم مبارزه پویا با شمشیر و دیگر وسایل مبارزه ، تجهیزات جنگی و زرهی فراوان در بازی که باید آنها را پیدا کنید ، محیط های متنوع که با دست طراحی شده اند ، مناطق مخفی که گنج هایی با ارزش در خود دارد و … .  
نام: Feudal Alloy
حجم فایل: 688 مگابایت
شرکت سازنده: Attu Games
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 7
ورژن: v1.02
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Attu Games
رمز فایل: www.download.ir

Feudal Alloy - v1.02

Feudal Alloy is an epic action adventure with fish-controlled medieval robots . Explore an unusual medieval world with a fish-controlled robot, Attu. Improve your combat techniques and skills by smashing many kinds of mechanical creatures in a beautiful hand-drawn world.

لینک دانلود