تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Field of Glory II Wolves at the Gate نسخه PLAZA

Field of Glory II Wolves at the Gate

جدیدترین بسته الحاقی عنوان Field of Glory II می‌باشد که ما را به سال 1040 میلادی می‌برد. در این بازه زمانی فعالیت‌های نظامی و لشکرکشی‌های امپراتوری‌ها و پادشاهی‌های سرتاسر جهان به‌شدت گسترش یافت به حدی که این دوره را عصر تاریک نامیدند. در این دوره و سال‌های بعدازآن وقایع بسیار مهمی مانند لشکرکشی‌ها و فتوحات همه‌جانبه اعراب، حملات وایکینگ‌ها و مگیارها، تولد کشورهای تازه تأسیس انگلستان، فرانسه، آلمان و اسپانیا و مهم‌تر از همه تلاش‌های همه‌جانبه امپراتوری بیزانس برای زنده نگه‌داشتن تمدن روم در شرق به وقوع پیوست. از حدود سال 600 تا 628 میلادی، امپراتوری قدرتمند ساسانیان و امپراتوری بیزانس درگیری‌ها و رویارویی‌های خونینی با یکدیگر تجربه کرده بودند که درنهایت به ضعف و کم شدن توان دو امپراتوری انجامید. اما درنهایت این امپراتوری قدرتمند ساسانی بود که توانست بیزانس را به زانو درآورد. جنگ‌های خونین بین این دو کشور و درنهایت ضعف شدید آن‌ها، فرصت مناسبی برای اعراب تازه‌مسلمان شده پدید آورد تا با لشکرکشی‌هایی که ترتیب دادند امپراتوری جدیدی به نام جهان اسلام ایجاد کنند. در سال 634 میلادی، اعراب با حملاتی همه‌جانبه و بی‌سابقه توانستند به قدرت‌نمایی این دو امپراتوری خاتمه دهند. تا سال 750 میلادی اعراب لشکرکشی‌های وسیع‌تری انجام دادند و توانستند امپراتوری بزرگی بسازند که از اسپانیا تا مرزهای هند ادامه داشت. تمام تاریخی که گفته شد بخش‌هایی از این بسته الحاقی جدید است و علاوه بر تاریخ ایران و بیزانس، تاریخ کشورهای اروپایی در این دوره زمانی و مهم‌تر از همه وایکینگ‌ها نیز روایت خواهد شد. ازجمله تغییرات جدید

بازی Field of Glory II Wolves at the Gate

می‌توان به‌اضافه شدن 19 جناح جدید، 55 واحد نیرو، 76 ارتش، 6 جنگ حماسی، 74 جنگ سریع، 6 بخش کمپین جدید بر اساس وقایع تاریخی و … اشاره کرد. 
نام: Field of Glory II Wolves at the Gate
حجم فایل: 1 گیگابایت
شرکت سازنده: Byzantine Games
تاریخ انتشار: 2019
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه ساز - استراتژیک
منتشر کننده: Slitherine Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Field of Glory II Wolves at the Gate - PLAZA

This expansion extends Field of Glory II forward to 1040 AD, exploring the rich military history of the so-called “Dark Ages”, from the whirlwind Arab Conquest to the depredations of the Vikings and Magyars, the birth of England, France, Germany and Spain, and the long struggle of the Byzantine Empire to keep Roman civilisation alive in the east.

لینک دانلود