تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار FileChimp for Microsoft Outlook v3.0.0 نسخه ویندوز

FileChimp for Microsoft Outlook

به شما اجازه میدهد تا ایمیل های Outlook خود را با ویژگی های بینظیر سازماندهی و مدیریت کنید. همانطور که میدانید اوت لوک یک سرویس ایمیل رایگان است که تحت نظارت شرکت مایکروسافت میباشد. این سرویس تمامی امکانات دیگر سرویس های ایمیل را دارد، اما اگر شما هم از این موضوع که بخواهید قوانین جدیدی جهت فرستادن و دریافت برای هر ایمیل و مشتری مجدد ثبت کنید خسته شده اید میخواهم تا شما را با

نرم افزار FileChimp for Microsoft Outlook

آشنا کنم. چراکه ممکن است برای هر ایمیل بخواهید قوانین متفاوتی را ذکر کنید به همین دلیل میتوانید از این برنامه جهت انجام خودکار این فرآیند استفاده کنید. کافیست تا مجموعه ای از قوانین را برای هر عنوان به برنامه بدهید تا به صورت خودکار هرکدام را با ایمیل مربوطه تطبیق دهد. همچنین به کمک FileChimp for Microsoft Outlook میتوانید ایمیل های خود را بر اساس آدرس ایمیل، دامنه، شماره پرونده و… به صورت خودکار ذخیره سازی کنید. از دیگر ویژگی های این برنامه میتوان به ذخیره سازی ایمیل ها در پوشه Outlook، ذخیره خودکار ایمیل ها، گرفتن نسخه پشتیبان از ایمیل ها، ذخیره خودکار فایل های پیوست و… اشاره کرد.
نام: FileChimp for Microsoft Outlook
حجم فایل: 37 مگابایت
شرکت سازنده: Latitude IT Ltd
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

FileChimp for Microsoft Outlook v3.0.0

With FileChimp you don’t need to make new rules each time a new project or new client is added. FileChimp uses patterns to match each file name to the correct destination folder or sub folder.

لینک دانلود