دانلود برنامه اندروید ردیابی گوشی Find My Phone v20.8.2

Find My Phone

یک برنامه اندرویدی عالی برای ردیابی گوشی گم شده یا به سرقت رفته شماست. گوشی هوشمند یکی از جمله وسایلی ایست که بسیاری از کارهای روزمره با آن انجام میشود. از چک کردن ایمیل ها و پیام ها تا انتقال وجه بانکی و انجام بازی ها. گوشی ها هم مانند سایر وسایل از گم شدن و یا به سرقت مستثنی نیستند و این روزها قیمت آن ها نیز افزایش یافته است. بنابراین گم شدن یا به سرقت رفتن گوشی واقعا یک معضل به حساب می‌آید و هزینه های اضافی را برای شما تحمیل خواهد کرد. ردیابی iPhone و Android هرگز آسان نبوده است و نیاز به گزارش به پلیس و انجام مراحل اداری میباشد. چنانکه خوش شانس باشید بعد از ماه ها گوشی خود را پیدا میکنید در غیر اینصورت باید قید آن را زده و به فکر خرید یک گوشی جدید باشید.

اپلیکیشن Find My Phone

به شما کمک میکند تا در سریعترین شکل ممکن گوشی خود را بیابید. ردیابی یکی از ابزارهای ضروری برای همه افرادی است که استرس، نگرانی و ناراحتی ناشی از دستگاه گمشده یا سرقت شده را تجربه کرده اند. با استفاده از این ردیاب پیشرفته GPS، می توانید بلافاصله: یک وسیله گمشده ، دزدیده شده را پیدا کنید خواه متعلق به شما باشد، همسرتان یا فرزند شما. کمک ناوبری برنامه می تواند شما را راهنمایی کند، تا بازیابی را سریع و آسان انجام دهید. اساساً، شرکت های تلفن همراه از فاصله دستگاه تلفن همراه با برج های تلفن همراه اطلاع دارند. بنابراین نرم افزار فوق این داده ها را ایمن کرده و محل سلول گوشی شما را روی نقشه برنامه نشان می دهد.
نام: Find My Phone
حجم فایل: 58 مگابایت
شرکت سازنده: Family Safety Production
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v20.8.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: تمامی سنین
پیش نیاز: اندروید 8.0 به بالا

Find My Phone v20.8.2

Find My iPhone & Android Phone is the essential tracking tool for anyone who has experienced the stress, worry, and inconvenience associated with a lost or stolen device. What’s more, it’s free for iPhone, and Android! Tracking your iPhone & Android has never been easier. Using this state-of-the-art GPS tracker, you can instantly: Find a lost, stolen or missing device whether it belongs to you, your spouse or your child. Keep tabs on a lost or missing device with real time location updates. When the missing or stolen phone is moved, its position is updated instantly on the app’s map and our website. You can even track & locate Android tablets, or an iPad

لینک دانلود