دانلود بازی کامپیوتر Fire Escape نسخه کرک شده PLAZA

Fire Escape

بازی جدیدی از استودیوی iNK Stories می باشد ، یک تیم توسعه دهنده که پیش از این یک بازی تحسین شده را ساختند و موفق به دریافت جوایز معتبری مانند BAFTA ، SXSW ، DICE و IGF شدند و این بار قرار است یک تجربه ی سینمایی جدید را به بازیکن ها ارائه بدهند . شما قرار است در

بازی Fire Escape

در سه قسمت 20 قسمتی ، در یک محیط تعامل پر جتب و جوش تجربه ای هیجان انگیز داشته باشید . این بازی با الهام از نوع داستان پردازی های پر اضطراب فیلم های آلفرد هیچکاک ساخته شده است و شما در آن این امکان را خواهید تا به مناطق مختلف سرکش بکشید و مکالمه های همسایگان را گوش کنید . یک قتل در ساختمان شما افتاده است و شما باید زندگی ساکنان این ساختمان را زیر نظر داشته باشید تا بتوانید این معمای بزرگ را حل کنید و قاتل واقعی را پیدا کنید . شما در این عنوان با یک سری انتخاب های سخت و دشوار نیز رو به رو خواهید داشت که شما را وارد چالش های بزرگی می کنند . این بازی واقعیت مجازی قرار است بسیار درگیر کننده و متفاوت باشد و شامل مکانیک های عجیبی در گیم پلی می شود و به محض این که در جریان اصلی داستان آن قرار می گیرید ، دوست دارید آن را تا آخر بازی کنید . این بازی برای تجربه با هدست های واقعیت مجازی طراحی شده است ، اما امکان تجربه ی آن بدون این هدست ها نیز وجود دارد . 
نام: Fire Escape
حجم فایل: 1.06 گیگابایت
شرکت سازنده: iNK Stories
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - واقعیت مجازی - کارآگاهی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: iNK Stories
رمز فایل: www.download.ir

Fire Escape - PLAZA

plaza-fire.escapeA neo-Hitchock murder mystery set in Brooklyn. When the clock strikes eight, a suspenseful thriller begins to unfold in real time. Watch closely from the fire escape as your suspicious neighbors embroil you in a simmering, interactive crime. From iNK Stories comes a new cinematic experience. Immerse yourself in this binge-able interactive thriller, told in three 20-min episodes.

لینک دانلود