تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Foundr – How To Run Facebook ADS 1.0

Foundr How To Run Facebook ADS 1.0

نیازی نیست که یک “فرد فنی” باشید یا تجربه تبلیغات را داشته باشید. این دوره مبتدی شما را راهنمایی می کند تا تمام کارهایی را که برای ایجاد تبلیغات برنده از ابتدا باید بدانید و انجام دهید. این یک روند ساده و در عین حال بسیار موثر است. شما در حال کشف فرآیند دقیق “ضد الگوریتم” هستید که نیک شاکلفورد برای کمک به کسب و کار مختلف استفاده کرده است – حتی مبتدیان کامل در انواع بودجه ها. و حتی به اپل کمک می کند مشتریان جدیدی برای iPhone 7 ، iPad Pro و Apple Watch پیدا کند. در حالی که صرف سودآوری بیش از 100 میلیون دلار صرف تبلیغات فیس بوک در چند سال گذشته شده است . این یک فرآیند گام به گام است که از صدها هزار آزمایش ، شکست و موفقیت های او تقطیر شده است. او قبلاً همه کارهای سخت و شبهای بی خواب را انجام داده است . و بله ، اینها 100٪ شرکتهای واقعی ، داستانهای واقعی ، نتایج واقعی هستند. فقط در یک ثانیه آنها را به شما نشان خواهیم داد .آنها از افراد روزمره ای هستند که با استفاده از تبلیغات فیس بوک “تجارتشان” منفجر شده است. امروز همه ما می دانیم که استفاده از تبلیغات فیس بوک برای هر کسب و کاری که بیشتر منجر به فروش یا هر نوع رشد شتابدهنده می شود. این دوره برای همه محصولات و صنایع است. این فقط برای تجارت الکترونیکی یا یک نوع خاص از تجارت نیست. برای بیش از 150 مارک مختلف از سفید کردن دندان و عینک گرفته تا خدمات بانکی و بلیط کار شده است. شما یاد خواهید گرفت که چگونه می توانید یک جریان قابل پیش بینی ، سازگار و قابل اعتماد از آگهی ها و فروش های جدید بدون توجه به اندازه بودجه خود ایجاد کنید. این دوره به عنوان یک کتاب تبلیغاتی کامل طراحی شده است ، به شما امکان می دهد آن را به یکی از اعضای تیم بسپارید که سپس می تواند تبلیغات شما را برای شما اجرا کند. با انجام ندادن خودتان در وقت صرفه جویی می کنید ، اما همچنین می توانید در هر زمان که بخواهید با استفاده از playbook وارد سیستم شوید و عیب یابی کنید. نیک شکلفورد ، بنیانگذار ساختاری اجتماعی و یکی از مراجع اصلی جهان در تبلیغات FACEBOOK می باشد ، NICK بیش از 100 میلیون دلار در تبلیغات FACEBOOK به تنهایی هزینه کرده است.

نام: Foundr - How To Run Facebook ADS 1.0
حجم فایل: 6.01 گیگابایت
شرکت سازنده: Foundr
تاریخ انتشار: 1399/10/24
کیفیت: 1080p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 06 ساعت و 39 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Foundr - How To Run Facebook ADS 1.0

You’re about to discover the exact “algorithm-proof” process Nick Shackelford has used to help 150+ different businesses…even complete beginners on all kinds of budgets…and even helped Apple get new customers for its iPhone 7, iPad Pro, and Apple Watch…
All while profitably spending more than $100M just on Facebook ads in the last few years!
It’s a step-by-step process distilled from his hundreds of thousands of tests, failures, and wild successes. He’s already done all the hard work and sleepless nights so you don’t have to!
And yes, these are 100% real companies, real stories, real results. We’ll show you them in just a second…
They’re from everyday people whose businesses have “blown up” using Facebook ads. Just like the countless other businesses and entrepreneurs who have as well.

لینک دانلود