تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Four Sided Fantasy

Four Sided Fantasy یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Ludo Land طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Serenity Forge برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در این بازی شما جاذبه را به تمسخر خواهید گرفت . در جهان بازی ای امکان به پلیر داده می شود تا هرلحظه از یک طرف صفحه نمایش خارج شده و از طرف دیگر وارد شود . درست زمانی که در حال سقوط به گودالی هستید انگار از سقف به سمت پایین سقوط می کنید . در این بازی 2 شخصیت مرد و زن وجود دارد که هرکدام پس از خارج شدن از صفحه نمایش , دیگری را در طرف دیگر ظاهر می کند . بازی در چهار فصل مختلف روایت می شود که توسط مرز میان صفحه نمایش از هم جداشده اند .

سایر توضیحات : در هر فصل با چالش های مختلفی روبرو خواهید شد . هنگامی که تصور می کنید دیگر بر بازی مسلط شده اید و مکانیک بازی و روش آن را درک کرده اید اتفاقاتی برای شما رخ می دهد که حتی باورکردنش هم آسان نیست و قوانین جهان بازی در یک چشم به هم زدن دچار تغییر و تحول می شود . بازی در نگاه اول ممکن است ساده به نظر بیاید اما اینطور نیست و در برخی از مراحل بازی باید از هوش خود استفاده کرده تا بتوانید آن مرحله را به پایان رسانید .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Four Sided Fantasy

 مشخصات بازی  Four Sided Fantasy :نام بازی : Four Sided Fantasyپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Ludo Landمنتشر کننده : Serenity Forgeسبک بازی : ماجرایینوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Four Sided Fantasy

لینک دانلود