تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Fragile Fighter نسخه PLAZA

Fragile Fighter

داستان یک دختر به‌ظاهر ضعیف اما به باطن قدرتمند را بیان می‌کند که در جهانی فانتزی زندانی‌شده است. او ترسیده است اما هنوز امید در او زنده است و با خودش فکر می‌کند که می‌تواند بر سختی‌ها زندگی و ترس‌های ناشی از آن غلبه کند. این دختر جوان کیرا نام دارد و شما در طول روند

بازی Fragile Fighter

کنترل او را بر عهده خواهید گرفت. او در این جهان با دو دشمن بسیار خطرناک یعنی توهمات ساخته ذهن خودش و شخصیت‌های دیگری که در جهان حضور دارند روبه‌رو خواهد شد. بازی به‌گونه‌ای داستان محور طراحی‌شده و تمرکز اصلی سازندگان، بر ارائه داستان متمرکز بوده است. یکی از قابلیت‌های مهم بازی، وجود درجات سختی متنوع است که بر اساس قدرت و مهارت بازیکن و به‌صورت خودکار تنظیم می‌شود. سه نوع اسلحه مختلف و تعداد زیادی پاور آپس در بازی وجود دارد که هرکدام دارای نقاط ضعف و قوت بخصوصی هستند. امکانات شخصی‌سازی بسیار جالب و در عین حال، نوآورانه است بدین‌صورت که در محیط بازی کریستال‌های رنگی زیبایی وجود دارد که با پیدا کردن آن‌ها می‌توانید اسلحه‌ها و تجهیزات خود را شخصی‌سازی کنید. مهارت‌های کیرا نیز به‌نوبه اسلحه‌ها و تجهیزات قابل ارتقا و بهبود هستند و می‌توانید در طی روند بازی مهارت‌های جدیدی یاد بگیرید. درمجموع 30 سطح مختلف در بازی وجود دارد که هرکدام به‌نوعی چالش‌برانگیز و سخت هستند. شیوه داستان‌سرایی بازی با گرافیک هنری و انیمیشن‌های آن کاملاً در تناسب است و تجربه‌ای منحصربه‌فرد خلق می‌کند. 
نام: Fragile Fighter
حجم فایل: 533 مگابایت
شرکت سازنده: Marina Hova
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Hova LLC
رمز فایل: www.download.ir

Fragile Fighter - PLAZA

Trapped in a world of fantasy, a scared but resilient girl is challenged to confront the fragility of life, and face her ultimate fears before it's too late.

لینک دانلود