تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Frontline The Great Patriotic War v0.2.1

Frontline: The Great Patriotic War نام بازی جنگی در سبک بازی های استراتژی بوده که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت رایگان و همراه با فایل دیتای آن دریافت کرده و لذت ببرند . این بازی کاملا آفلاین بوده و هیچ احتیاجی به اینترنت برای نصب آن نخواهید داشت . از مسکو تا برلین در نبرد های حماسی و بسیار هیجانی بازی شرکت کنید و فرماندهی ارتش خود را بر عهده بگیرید و با تاکتیک های حساب شده ی خود دشمنان را در جنگ شکست دهید و با استفاده از پول و منابعی که به دست می آورید ارتش خود را قوی تر کرده ، سلاح های جدید خریده و در نبرد های سخت تر شرکت کنید . شما در Frontline: The Great Patriotic War می توانید بیش از 100 سلاح و نیروی مختلف را داشته باشید و آنها را باز کنید . جنگ های بازی تاریخی بوده به جز نتیجه آنها بقیه موارد واقعیت خواهند داشت که از دیگر موارد مثبت بازی به شمار می رود .
نام: Frontline: The Great Patriotic War
حجم فایل: 115 مگابایت
شرکت سازنده: Frontline Games Series
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v0.2.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk+zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 و بالاتر

Frontline The Great Patriotic War - v0.2.1 + Data

"Frontline: The Great Patriotic War" is a turn-based, offline, operational strategy WW2 wargame that puts you in command of the URSS forces as they try to push their way towards the Tide of war.
From Moscow to Berlin, fight your way through many epic battles - Aim your targets carefully, counter-attack and Strategically coordinate your Squads. The study of enemy tactics and the use of Special abilities will lead to victory!

لینک دانلود