تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Fundamentals Of Using CISCO ACI

Fundamentals Of Using CISCO ACI از مجموعه فیلم های آموزشی شرکت Pluralsight می باشد که به تازگی همراه با تدریس Lauren Malhoit تهیه شده است. مدرس دوره آموزشی Fundamentals Of Using CISCO ACI یعنی Lauren Malhoit سال های زیادی در IT حضور داشته و نویسنده دو کتاب نیز می باشد و تجربیاتی خوبی نیز دارد که آن ها را در این دوره آموزشی در اختیار شما قرار می دهد. CISCO یکی از بهترین نرم افزار های مدیریت شبکه می باشد که این دوره آموزشی قصد دارد تا اصول اولیه آن را به شما آموزش دهد.

سایر توضیحات : شبکه هرگز به درستی اتوماسیون را نپذیرفتند، اما حالا با استفاده از SDN توانستیم شبکه ها را به صورت امروزی درآوریم، دوره آموزشی Fundamentals Of Using CISCO ACI به شما آموزش می دهد که چگونه با استفاده از نرم افزار Cisco Application Centric Infrastructure شبکه خود را اتوماتیک و امن کنید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Fundamentals Of Using CISCO ACI

سر فصل های دوره آموزشی Fundamentals Of Using CISCO ACI :– مروری بر این دوره– اصول استفاده از CISCO ACI– ساخت یک Cisco ACI Fabric Automatically– ایجاد تغییر و سیاست های رابط کاربری– پیکربندی پروفایل ضمیمه دسترسی نهاد– ایجاد مستأجر، شبکه های خصوصی، و پل دامنه– ایجاد گروه نقطه پایان– تعریف سیاست از طریق قراردادهای خاتمه دادن به اصول سیسکو ACI مشخصات فیلم آموزشی Fundamentals Of Using CISCO ACI :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsight– مدرس : Lauren Malhoit– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 37 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Fundamentals Of Using CISCO ACI

لینک دانلود