تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Galactic Civilizations III Mercenaries نسخه CODEX

به روز رسانی :

1394/12/04 نسخه CODEX اصلاح شد .

Galactic Civilizations III Mercenaries یک بازی کامپیوتری در سبک شبیه ساز استراتژیک می باشد که توسط استودیوی مستقل و قدرتمند Stardock Entertainment ساخته شده است . این استودیو که یکی از بزرگترین استودیوهای بازی سازی مستقل می باشد  در سال های اخیر موفق به ساخت تعدادی از بهترین بازی های استراتژیک شبیه ساز چند سال اخیر شده است و با توجه به بودجه کم این استودیوها برای ساخت بازی های خود پس از مشاهده و تجربه این عنوان زیبا به قدرت این استودیو و این بازی پی خواهید برد . این استودیو در سال 2015 بازی Ashes of the Singularity و Sorcerer King ساخته است که هر دوی این بازی ها موفق شدند در زمان انتشار امتیازات بسیار مثبتی را از طرف منتقدین و طرفداران این سبک بازی ها در شبکه معتبر استیم کسب کنند . بازی Galactic Civilizations III Mercenaries در تاریخ 18 فوریه 2016 توسط استودیوی مذکور برای سیستم عامل ویندوز منتشر شد و توانست در مدت کوتاهی به فروش فوق العاده ای دست یابد و همچنین 80% کابران شبکه استیم نظر مثبتی در رابطه با این عنوان داشته اند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در یک کهکشان خیالی در شرایطی اتفاق می افتد که انسان ها در حال انجام یک نبرد سخت و طاقت فرسا با نژاد قدرتمند و پیشرفته Drengin می باشند . هر دوطرف این نبرد سهمگین بر اثر تلفات بالا و خرابی های جبران ناپذیر این نبرد طولانی مدت دچار مشکلات زیادی شده اند و هر دو طرف بدنبال راه حل سریعی برای پایان دادن به این فاجعه بزرگ می باشند . در همین راستا ژنرال های ارتش دوطرف که بدنبال کسب قدرت بیشتر برای نابودی سریع طرف مقابل می باشند شروع به استفاده از خلافکاران زیرزمینی کهکشان به عنوان نیروهای جدید ارتش خود می کنند . نیروهای جدید که بدون هیچ قاعده و قانونی وارد این نبرد می شوند در مدت کوتاهی باعث تغییر سرنوشت این جنگ می شوند . گیم پلی این بازی مانند سایر بازی های استراتژیک بر پایه ساخت و ساز و مدیریت صحیح و حساب شده منابع می باشد در این بازی شما می توانید با تعداد زیادی نیرو و آیتم که سازندگان در این نسخه قرار داده اند وارد نبرد های عظیم شوید و دشمن خود را به سرعت در نقشه های بزرگ این بازی به حلاکت برسانید . بازی استراتژیک Galactic Civilizations III Mercenaries یکی از مورد انتظارترین عناوین استراتژیک در سال 2016 می باشد .

دانلود بازی کامپیوتر Galactic Civilizations III Mercenaries نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Galactic Civilizations III Mercenariesپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Stardock Entertainmentمنتشر کننده : Stardock Entertainmentسبک بازی : شبیه ساز – استراتژیکنوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam

Galactic Civilizations III Mercenaries

لینک دانلود