تبلیغات
سیستم پیشنهاد هوشمند فرادرس


دانلود بازی 2048 برای اندروید و آیفون – ورژن 6.46

بازی 2048 یکی از بازی های بسیار زیبا و پرطرفدار در سبک بازی های فکری و پازلی برای گوشی های اندروید و آیفون می باشد که امروزه بیش از 60 میلیون کاربر در سراسر جهان این بازی را دریافت کرده اند . همانطور که از اسم بازی مشخص شده هدف بازی رسیدن به رکورد عدد 2048 می باشد به طوری که شما باید تمامی اعدادی که شبیه به هم می باشند را با چپ و راست کردن لمس صفحه گوشی بصورتی پازلی با هم جمع کرده تا به بالاترین رقم اعداد برسید . این بازی بصورت رکوردی ثبت می شود و بالاترین رکورد و پایان بازی رقم 2048 می باشد .

در بازی 2048 ضربه تند و شدید به صورت حرکت کاشی باید انجام شود به گونه ای که دو کاشی همدیگر را لمس کرده و به هم می پیوندند . شما می توانید این بازی را بصورت آفلاین و تکنفره و آنلاین چند نفره بازی کنید . بازی فکری و پازلی 2048 به صورت سه بعدی طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های اندروید 2.3.3 به بالا و آی او اس 6.0 به بالا می باشد . امروز ما یکی از جدیدترین ورژن های این بازی را در اختیارتان قرار داده ایم که امیدواریم مورد توجه همه شما کاربران قرار بگیرد .

ویژگی های بازی 2048 :

– محیط بازی بصورت سه بعدی

– بازی بصورت تک نفره و چندنفره

– د ارای ذخیره خودکار بازی

– دارای سه حالت مختلف و منحصر به فرد

– قابلیت حالت واگردانی نامحدود

– دارای تم شب هنگام خواب

– به اشتراک گذاری امتیازها بین دوستان

– قابل استفاده در تمامی گوشی های اندروید, آیفون, آیپد و آیپاد لمسی

– پشتیبانی از اندروید 2.3.3 به بالا و آی او اس 6.0 به بالا

Fun and addictive mobile version of 2048 game and most perfect 2048 number puzzle game for Android! Explore deep challenge for your mind!HOW TO PLAY.Swipe to move the tiles, when two tiles with the same number touch, they merge into one. When a 2048 tile is created, the player wins! 8 .. 16 … 1024 .. 2048.GAME FEATURES AND ADVANTAGES. Super 2048 Multiplayer mode. Game is automatically autosaved. Three unique game modes. Unlimited Undo mode. Survival Time mode. X-tile mode. Night theme for playing in bed. Leaderboards & Achievements. Crispy sounds and settings. Animation controls. Beautiful and simple UI. Easy share with friends option. Keep playing for High-score after collected 2048 tile. Game supports all android 2.2+ and above devices. Best 2048 Android version implementation! Frequent game improvements based on your feedback.Permissions FAQ.External storage permission asked for storing game cache.Internet state permission is needed for 2048 Multiplayer mode.

لینک دانلود