تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Garden Flipper نسخه کرک شده CODEX

Garden Flipper

نام یکی از بسته های الحاقی بازی House Flipper می باشد و امکانات زیادی را به این بازی اضافه می کند . اگر تا به حال آرزوی باغبانی داشته اید و دوست داشته اید که در خانه خودتان به باغبانی مشغول شوید اما فرصت و امکانات انجام این کار را نداشته اید ، این بازی این فرصت را در اختیار شما می گذارد . در این بازی شما محیطی دارید که می توانید در آن به باغبانی مشغول شوید اما قبل از انجام آن باید سعی کنید آن محیط را آماده کاشت کنید و از مواد زاید و اضافه خلاص کنید . در این زمین ممکن است علف های هرز ، گیاهان ناخواسته و حتی گیاهان سمی روییده باشد که باید از شر همه آنها خلاص شوید . در بازی Garden Flipper امکانات کاملا جدیدی را کشف کنید و مکانیک جدید بازی را خودتان ببینید و ببینید که چه چیزی را برای شما به بازی اضافه کرده ایم ، چیزی که قطعا خوشتان خواهد آمد . قدم به قدم در دنیای گیاهان غرق شوید و باغ های ویران شده را آباد کنید و به شاهکارهای زیبا تبیدل کنید ، بگذارید همه آنها نام شما و مدیریت شما را به رخ بکشند . در این بازی شما کسی هستید که تصمیم می گیرد چه چیزی و در کجا کاشته شود ، خودتان را محدود نکنید و بگذارید که سلیقه شما به خوبی نمایان شود و هر چه دارید از خود ارائه دهید تا نهایتا محیطی زیبا از خودتان باقی بگذارید . از دیگر امکانات بازی Garden

Flipper

بدین شرح است : 17 آیتم سفارشی شده جدید که می توانید از آنها استفاده کنید ، بیش از 500 مورد منحصر به فرد که می توانید از آنها در باغهایتان استفاده کنید ، بیش از 250 گیاه ، 8 مکانیک جدید در بازی برای باغبانی که به بازی اصلی اضافه می شود . برای اجرای این نسخه از بازی نصب بودن نسخه اصلی بازی الزامی می باشد . 
نام: Garden Flipper
حجم فایل: 283 مگابایت
شرکت سازنده: Empyrean
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 6
ورژن: v1.20122
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، سرگرمی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Frozen District, PlayWay S.A
رمز فایل: www.download.ir

Garden Flipper - v1.20122

Have you ever thought of becoming a gardener? Thanks to Garden Flipper DLC it is now possible!Before you'll start planting trees and plans you'll need to get rid of trash and rubble.Mow the lawn, hew unwanted trees, tear out weeds and prepare your garden for a complete makeover!Map paths out, plant new trees and bushes and set flowerbeds.

لینک دانلود