تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Gene Rain نسخه کرک شده CODEX

Gene Rain یک بازی اول‌شخص علمی تخیلی است که شما را در نقش یکی از اعضای گروه اسکواد مرگ (Death Squad) قرار می‌دهد. ماجرا از آنجایی آغاز می‌شود که سه قطب قدرت جهانی در سه بخش مختلف در حال شکل‌گیری و تکامل هستند. هر کدام از این قدرت‌ها آینده‌ای ویژه و منحصربه‌فرد برای جهان در نظر گرفته است و قصد دارد هر طور که شده رقبای خود را از میدان به در کرده و خود کنترل تمام جهان را به دست بگیرد. هر کدام از این گروه‌ها، دارای ایده‌ها و اهداف بخصوصی است که کاملاً در تضاد با دو گروه دیگر قرار دارد و همین اختلاف عقیده موجب بروز جنگ‌ها و درگیری‌های فراوانی شده که جهان را در نابودی و هرج و فرج فرو برده است. مردم عادی و صلح‌طلبان از این شرایط به ستوه آمده‌اند و در نتیجه گروهی شبه‌نظامی به نام اسکواد مرگ تشکیل می‌شود که قصد دارد برای همیشه به این درگیری‌ها و تبعیض‌ها پایان داده و صلح را احیا کند. در طی روند بازی Gene Rain شما کنترل سه شخصیت کاملاً مختلف را بر عهده خواهید گرفت که هر سه هدف مشترکی را دنبال می‌کند. شخصیت اول گروه که نقش بسیار حیاتی و مهمی ایفا می‌کند الکس (Alex) نام دارد که یک موجود هیبریدی انسانی-رباتی است. شخصیت دوم و سوم سالمان (Salman) و لی یینگ (Li Ying) هستند که به ترتیب ربات و انسان‌اند. هدف آن‌ها این است که به هر قیمتی که شده این درگیری‌ها و هرج‌ومرج را به سرانجام برسانند. به طور کلی 9 کلاس اسلحه مختلف در بازی وجود دارد که سه نوع آن قابل ارتقا و شخصی‌سازی است. هر کدام از شخصیت‌ها دارای مهارت‌ها و تجهیزات منحصربه‌فردی است که می‌توان آن‌ها را به نحوی ارتقا داد و بهبود بخشید. در طی روند بازی با مناظر مختلفی مانند شهرهای نابود شده و یا خالی از سکنه روبه‌رو خواهید شد که هر کدام به نوعی شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. دشمنان شما در 12 کلاس مختلف دسته‌بندی شده‌اند که هر کدام دارای ویژگی‌ها و نقاط قوت و ضعف منحصربه‌فردی هستند. بازی Gene Rain از یک هوش مصنوعی بسیار هوشمند به منظور ارائه‌ی تجربه‌ای شخصی‌سازی‌شده و متناسب با هر بازیکن استفاده می‌کند. این سیستم سناریوها، داده‌ها و سبک بازی و رفتارهای شما را آنالیز کرده و بر اساس آن‌ها بهترین تجربه ممکن را ارائه می‌دهد. با کمک این هوش مصنوعی، هر کدام از شخصیت‌ها و دشمنان شما به نوعی خاص رفتار می‌کنند و دارای جزئیات و ویژگی‌های منحصربه‌فردی خواهند بود. 

ریشه های داستانی بازی Gene Rain:

سال 2049تئوری معادله کوانتومی (quantum equation) توسط دانشمندی به نام بیل فینمن (Bill Feynman) ارائه شد که مورد تحسین قرار گرفت.

سال 2051: میزان بهره‌برداری و عملیاتی شدن کامپیوترهای جهانی حدوداً 3500 برابر شد و در نتیجه بیل فینمن به چهره‌ای سرشناس و شناخته شده در حیطه دانش و تکنولوژی تبدیل شد.

سال 2055: در سال 2055 بیل فینمن آزمایشات حیرت‌انگیزی را با کمک تگنولوژی های موجود آغاز کرد و در نتیجه این آزمایش‌ها توانست به ترکیبات خاص و هسته‌ای ژن انسان دست یابد. این کار فقط با افزایش نرخ بهره‌برداری و پردازش کامپیوترهای قدرتمند امکان‌پذیر شد.

سال 2057: موسسه تحقیقاتی بیل فینمن به صورت رسمی تاسیس گردید.

سال 2059: در این سال جهان به دلیل استفاده بی منظم و غیرمنطقی هوش مصنوعی در حالتی از هرج‌ومرج و ناآرامی فرو رفت به طوری که موجودیت و بقای انسان‌ها مورد تهدید قرار گرفت.

سال 2060: موسسه تحقیقاتی فینمن توانست راهی به منظور شکست توالی ژن انسان پیدا کند و با تکیه بر بخش‌های فنی آن موجودات جدیدی خلق کند.

سال 2089: انسان‌ها وارد عصر جدیدی از تکنولوژی و پیشرفت شدند که آن را باران ژنی یا Gene rain نامیدند.

حدوداً بیست سال بعد از آغاز عصر جدید، پیامدهای شکست توالی ژنی آشکار کشت و در قالب موجوداتی فرا طبیعی و ناشناخته ظاهر شد که بقای انسان‌ها را تهدید می‌کرد. داستان بازی Gene Rain دقیقاً از همین بخش آغاز می‌شود.

 

سه جناح مختلف بازی Gene Rain:

1- Death Squad

اسکواد مرگ جناح اصلی بازی است که شما به عنوان عضوی از آن نقش‌آفرینی خواهید کرد. حدوداً پانزده سال بعد از بارش ژنی، این گروه توسط یکی از جناح‌های دشمن به نام Executors به صورت کامل منحل و نابود شد. Executors این جناح مهم را مجبور کرد تا حافظه 15 سال پیش تمامی اعضا را پاک کند.

2 – Bill Feynman and Machinery Guard

این گروه توسط بیل فینمن که یکی از مهم‌ترین چهره‌های علمی و از بزرگ‌ترین دانشمندان جهان است رهبری می‌شود. پروژه بارش ژنی که توسط این گروه صورت گرفت موجب به وجود آمدن یکسری تغییرات رادیکالی و عجیب در انسان‌ها گردید که برای همیشه سرنوشت آن‌ها را تحت تأثیر قرار داد. بارش ژنی تأثیرات مشابهی بر همه‌ی افراد نداشت و عده‌ای به دلایل طبیعی این تکامل غیرطبیعی را پس زده و کشته شدند.

3 – ASI executors

حدوداً ده سال بعد از بارش ژنی، این گروه اعلام حضور کرد. ASI executors از ربات‌های بسیار پیشرفته و قدرتمندی که ربات‌های نگهبان نام دارند استفاده می‌کنند. غیر از شخص بیل فینمن هیچ‌کس از اهداف و ریشه‌های تشکیل این گروه جدید آگاهی ندارد.

نام: Gene Rain
حجم فایل: 10 گیگابایت
شرکت سازنده: Deeli network
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: T-Tooth Workshop
رمز فایل: www.download.ir

Gene Rain - CODEX

Death is always fair. He treats both the poor and the rich equally. This is the concept of the "Death Squad". We will control a "Death Squad" in the game, fighting to end the conflicts afflicting the whole world.

لینک دانلود