تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Geomagic Design X v2019.0.2 نسخه ویندوز

Geomagic Design X

یک نرم افزار فوق العاده در زمینه طراحی بوده که به شما اجازه میدهد تا مدل های CAD را خلق کرده و از آنها استفاده کنید. به کمک

نرم افزار Geomagic Design X

مدل های مختلف را ویرایش کنید و آنها را به مدل هایی با کیفیت و قابل استفاده تبدیل کنید. Geomagic Design X یک نرم افزار جامع در در صنعت میباشد که مهندسین میتوانند به کمک طیف گسترده ای از ابزار ها و حالاتی که در برنامه قرار داده شده است طرح های و مدل هایی مبتنی بر CAD را رسم کنند. دقت برنامه به حدی بالاست که به صورت نقطه ای مدل ها را اسکن و بررسی میکند به همین دلیل میتوانید با خیال راحت طرح های خود را ایجاد کرده و روی آنها مانور بدهید. مونتاژ، ویرایش لحظه ای، طراحی انواع وسایل صنعتی، طراحی صفحه های فلزی و شبیه سازی و تجزیه و تحلیل عملکرد طرح ها از ویژگی های کلیدی و منحصر به فرد برنامه میباشند. همچنین رابط کاربری فوق العاده آن نیز باعث شده تا مهندسان سراسر جهان از آن استفاده کرده و طرح های خود در این برنامه جامع رسم و سپس به تحلیل آنها بپردازند. علاوه بر ویژگی های ذکر شده، مجموعه ابزار های جامع برای رسم، پشتیبانی از 60 فرمت متفاوت، آنالیز و بررسی دقیق، طراحی سه بعدی و… نیز از دیگر قابلیت های این نرم افزار میباشند.
نام: Geomagic Design X
حجم فایل: 1.8 گیگابایت
شرکت سازنده: 3D Systems
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v2019.0.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Geomagic Design X v2019.0.2

Geomagic Design X, the industry’s most comprehensive reverse engineering software, combines history-based CAD with 3D scan data processing so you can create feature-based, editable solid models compatible with your existing CAD software.

لینک دانلود