تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر GiAnt WARFARE نسخه HI2U

GiAnt WARFARE یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Wreck Tangle Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Wreck Tangle Games یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای GiAnt WARFARE را به عنوان اولین تجربه خود در زمینه ساخت بازی های رایانه ای منتشر کرده است . سبک ماجراجویی یکی از سبک های محبوب و پرطرفدار در میان بازی بازان می باشد و استودیوهای مختلفی در طول سالیان مختلف اقدام به ساخت بازی های بسیاری در این سبک کرده اند ، استودیوی بازی سازی square Enix و Ubisoft با انتشار بازی هالی محبوب خود Tomb Raider و Assassins creed این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده است . بازی رایانه ای GiAnt WARFARE یکی از همین بازی ها می باشد که در مراحل ساخت آن سازندگان از ترکیب سبک اکشن و ماجراجویی موفق به خلق یکی جذاب ترین بازی های ماجراجویی سال 2016 شده اند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در رابطه با دنیایی می باشد که حیوانات در آن زندگی می کنند و بر آن حکومت می کنند . همه چیز در این دنیا با خوبی و خوشی در جریان است تا اینکه یک روز جنگ عظیمی در میان این حیوانات در می گیرد ، شما به عنوان یکی از سربازان این ارتش در حال نبرد با دشمنان خود می باشید و باید با نابودی آنها به این نبرد عظیم پایان دهید . گرافیک هنری این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد بطوری که شما در هر محیط و مرحله جدید چند دقیقه ای را به ستایش محیط پر از جزئیات و زیبای این بازی خواهید پرداخت . گیم پلی این بازی دقیقا مانند بازی های شوتر اول شخص مدرن می باشد که این گیم پلی در ترکیب با فضای کمدی این بازی یکی از بهترین تجربه های بازی های شوتر در سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر GiAnt WARFARE نسخه HI2U

مشخصات بازی GiAnt WARFARE :

نام بازی : GiAnt WARFAREپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Wreck Tangle Gamesمنتشر کننده : Wreck Tangle Gamesسبک بازی : ماجراجویی – شوترنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

GiAnt WARFARE

 
لینک دانلود