تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید Google Drive v2.20.421.06.30

به روز رسانی :

1399/08/18 نسخه v2.20.421.06.30 اضافه شد.

Google Drive

مکانی امن برای تمام مدارک ، اسناد ، تصاویر و هر آنچه احتیاج دارید که همه ی دستگاه های هوشمندتان مثل گوشی موبایل ، تبلت ، رایانه های همراه و میزی و …. به آن دسترسی داشته باشند .این نرم افزار از تمامی مدارک موجود در این حافظه های ابری برای آسودگی خیال شما یک نسخه پشتیبان تهیه می کند . درباره امنیت آن باید خیالتان راحت باشد چرا که کسی جز خود شما توانایی دسترسی به این مدارک را ندارد . این مدارک هیچگاه پاک نمی شوند ، گم نمی شوند و یا دزدیده نمی شوند . با Google Drive می توانید فایل های خود را ذخیره و در هر سیستمی به آن دسترسی پیدا کنید ، فایل ها را با نام و محتوا جستجو کنید ، به سرعت مطالب خود را بدون اشغال حافظه دستگاه خودتان مشاهده کنید ، می توانید برای دسترسی به این مدارک یک گروه انتخاب کنید و سطح دسترسی هر فرد را مشخص کنید ، جزئیات تمامی اسناد و مدارک و هر آنچه درون

Google Drive

شماست را مشاهده کنید ، به تصاویر و فیلم های Google Photos دسترسی پیدا کنید . این یک نرم افزار کاربردی است که برای هر کسی مخصوصا دانشجویان و کارمندان بسیار مناسب است .
نام: Google Drive
حجم فایل: 34 مگابایت
شرکت سازنده: Google LLC
ورژن: v2.20.421.06.30
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

Google Drive - v2.20.421.06.30

Google Drive is a safe place for all your files and puts them within reach from any smartphone, tablet, or computer. Files in Drive – like your videos, photos, and documents – are backed up safely so you can’t lose them. Once there, you can easily invite others to view, edit, or leave comments on any of your files or folders.

لینک دانلود