دانلود نرم افزار اندروید Google Play Services for AR v1.11.1

Google Play Services for AR نام نرم افزار حرفه ای می باشد که توسط شرکت بزرگ Google ساخته و طراحی شده است و کاربران می توانند آن را بر روی گوشی و یا تبلت های اندرویدی خود نصب کرده و از آن استفاده کنند . شاید خیلی ها در عرصه ی فیلم سازی ، انیمیشن سازی ، معماری و … AR را بشناسند . این نرم افزار قبلا با نام ARCore شناخته شده بود اما هم اکنون جدید ترین نسخه آن به بازار آمده است . شما با استفاده از این نرم افزار می توانید تجربیات واقعی خود را بر روی این نرم افزار شبیه سازی کرده و تطبیق دهید . این برنامه بسیار دقیق و بسیار نزدیک به واقعیت با تمامی محاسبات ریاضی طراحی شده است تا شما را هرچه بیشتر به واقعیت نزدیک کند . شما برای استفاده کامل از این نرم افزار باید آن را از طریق حساب کاربری خود در گوگل پلی خریداری کنید . همینطور این نرم افزار برای گوشی و تبلت های اندرویدی با نسخه اندروید 7.0 به بالاتر طراحی شده است .

نام: Google Play Services for AR
حجم فایل: 32 مگابایت
شرکت سازنده: Google
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.11.190715156
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
پیش نیاز: اندروید 7.0 و بالاتر

Google Play Services for AR - v1.11.190715156

Google Play Services for AR is an Android package that unlocks augmented reality (AR) experiences built with an ARCore SDK on certified Android devices.
This package was previously known as ARCore. Install the app and unlock new ways to shop, learn, create and experience the world together.

لینک دانلود