دانلود نرم افزار اندروید Google Text-to-Speech v3.19.17

به روز رسانی :

1398/09/06 نسخه 3.19.17 اضافه شد.
Google Text-to-speech نرم افزار Google Text-to-speech توسط شرکت بزرگ گوگل برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید متن را به گفتار و بالعکس تبدیل کنید . امروزه نرم افزار های زیادی در این رابطه منتشر شده اند که البته بسیاری از آن ها موفق نبودند و شکست خورده اند اما Google Text-to-speech یکی از محبوب ترین این ابزار ها است که توسط کمپانی گوگل منتشر شده است . این نرم افزار یک ابزار تبدیل متن به گفتار می باشد و توسط Google LLC در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . با استفاده از این نرم افزار شما می توانید بدون نیاز به نگاه کردن به صفحه نمایش گوشی و یا تبلت اندروید خود می توانید متن های مختلفی را گوش دهید و از اطلاعات آن ها باخبر شوید . از این نرم افزار می توانید در زمینه های مختلفی استفاده کنید یکی از ابزار های این نرم افزار این است که می توانید متن های مختلف را ترجمه کنید و بعد آن را گوش دهید . در این نرم افزار متاسفانه از زبان فارسی پشتیبانی نمی شود اما به این معنا نیست که نتوان از این نرم افزار استفاده کرد بعد از نصب نرم افزار بر روی گوشی و یا تبلت اندروید باید به قسمت اسمارت فون و بخش زبان مراجعه کنید در این قسمت می توانید زبان مورد نظر خود را به سادگی انتخاب کنید . این نرم افزار تا کنون بیش میلیون ها بار توسط کاربران در سراسر جهان دریافت شده است و امتیاز 4.1 از 5.0 را در گوگل پلی دریافت کرده است . اگر می خواهید به این نرم افزار دسترسی پیدا کنید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید.
نام: Google Text-to-Speech
حجم فایل: 17 مگابایت
شرکت سازنده: Google
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: 3.19.17
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
پیش نیاز: متغییر با نوع دستگاه .

Google Text-to-Speech - v3.19.17

Google Text-to-speech powers applications to read the text on your screen aloud. For example, it can be used by:
• Google Play Books to “Read Aloud” your favorite book
• Google Translate to speak translations aloud so you can hear the pronunciation of a word
• TalkBack and accessibility applications for spoken feedback across your device
• ... and many other applications in Play Store
To use Google Text-to-speech on your Android device, go to Settings > Language & Input > Text-to-speech output. Select Google Text-to-speech Engine as your preferred engine.
Note, on many Android devices, Google Text-to-speech is already turned on, but you can update to the latest version here.

لینک دانلود