تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Gotcha نسخه کرک شده DARKZER0

Gotcha

یک بازی سرگرم کننده است که می توانید آن را به همراه 3 نفر دیگر تجربه کنید ، در این بازی آنلاین 4 نفره شما کودکانی هستید که از دست بزرگسالانی که به دنبال شما هستند فرار می کنید . شما می توانید سر راه آنها تله هایی بگذارید تا فرارتان را سریع تر کند و یا آنها را به دام بیاندازید .  داستان بازی Gotcha در شهری به نام کوئین اتفاق می افتد که همه بزرگسالان بر اثر خوردن غذایی به نام کوئین دیوانه شدند و به نظر می رسد که این غذا تنها برای بزرگسالان اثر داشته است و کودکانی که از آن خورده اند حالت عادی دارند . حالا نجات شهر به دست بچه های شیطان افتاده است ، بچه هایی که همه از دست آنها به سطوح می آمدند . شما باید کارخانه مواد غذایی کوئین را پیدا کنید و آنرا نابود کنید و داروی مورد نیاز را نیز از آنها بگیرید . اما مشکل شما فرار کردن از دست بزرگسالان نیز هست و باید از دست آنها نیز فرار کنید علاوه بر از بین بردن کارخانه مواد غذایی کوئین که باعث همه این اتفاقات شده است . هر مرحله در این شهر چالش های جدیدی دارد ، مثل فرار از سگ همسابه ، فرار از دست معلم دیوانه ، فرار از دست شکارچی با تله های شکار و … . هر مرحله شما و تیم 4 نفره تان را به چالش می کشد . روش

بازی Gotcha

بسیار ساده است و تنها سه کار لازم است انجام دهید فرار ، تله گذاشتن ، نجات بچه های دیگر . مهمترین کار این است که فرار کنید و نگذارید که بزرگسالان دستشان به شما برسد . بیش از 10 نوع تله در بازی وجود دارد که می توانید از آنها برای گیر انداختن دشمنانتان استفاده کنید . این بازی در سبک اکشن ، ماجرایی و سرگرمی می باشد که می توانید با چهار نفر از دوستانتان به صورت آنلاین یا شبکه محلی بازی کنید . 
نام: Gotcha
حجم فایل: 232 مگابایت
شرکت سازنده: KIDOM
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: KIDOM
رمز فایل: www.download.ir

Gotcha - DARKZER0

Gotcha is a chaotic couch co-op game for 1 - 4 players. You and your friends must escape from chasing adults. Make the trap to block adults or trap them down.The adults in Queenstown went crazy after eating Queen's processed food. It seems that chemical food are bad for people's healthy. Only the most naughty children can save this town. Players must journey through the a variety of scenes that within full of various crazy adults, and finally destroy the Queen's Food Factory. Seek kids who can conquer any adult .

لینک دانلود