تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Green Elephant Epilogue نسخه DARKSiDERS

Green Elephant: Epilogue

درباره قتل های مرموزی است که در یکی از فیلم های روسی به نام فیل سبز به آنها اشاره شده است و حالا این بازی دنباله ای برای آن فیلم است . در این بازی شما یک عضو کمیته مخفی PISC هستید که وظیفه حل قتل اسرارآمیز یک کاپیتان ارتش اتحاد جماهیر شوروی را بر عهده دارد . یک تحقیق به ظاهر عادی به مهمترین واقعه زندگی یک افسر که بیش از این مامور KGB بوده است ، تبدیل می شود . حل این پرونده در شرایط سخت و محرمانه ای است چرا که بی اعتمادی در همه ارگان ها و بین همه اعضا وجود دارد و هیچکس به هیچکس دیگری اعتماد ندارد . در بازی Green Elephant: Epilogue مکان های اصلی فیلم به طور دقیق در بازی بازسازی می شوندمثل گارد حفاظت ، راهروهای طولانی ، اتاق لنین و … . همچنین بازیکنان در قسمت های جدیدی از این مکان قرار می گیرند که در فیلم به آن اشاره ای نشده است و می تواند تجربه ای جدید از این بازی باشد . توجه داشته باشید که داستانی که برای شخصیت اصلی این بازی که یک کارآگاه هست اتفاق می افتد اولین تکه زنجیر از چندین تکه آن است و شما به عنوان یک کارآگاه زبده باشد بتوانید تمامی قطعات این پازل را کنار هم بچینید و بفهمید چرا و چگونه این شخصیت مهم در بازی به قتل رسیده است . اگر علاقمند به بازی های ماجرایی ، ترسناک و معمایی هستید

بازی Green Elephant: Epilogue

کاملا مناسب شماست و باید حتما آن را تجربه کنید . 
نام: Green Elephant: Epilogue
حجم فایل: 1.32 گیگابایت
شرکت سازنده: GRüN STUDIO
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، ترسناک ، معمایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: GRüN STUDIO
رمز فایل: www.download.ir

Green Elephant: Epilogue - DARKSiDERS

Green Elephant: Epilogue follows up on the Russian trash art film "The Green Elephant. An interactive detective which exudes a vibe of mysticism and noir will lift up the veil of secrecy from what really happened at the guardhouse.
An exciting storyline presents the events of the movie in a new light To Chief Military Prosecutor of the USSR: this incident must be considered a matter of national security.

لینک دانلود