تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید پروژه سبز Green Project v1.3.3

به روز رسانی :

1399/08/21 نسخه v1.3.3 اضافه شد.

Green Project

یک بازی اندروید در زمینه گیم های شبیه سازی و ماجراجویی می باشد. داستان بازی به این شکل می باشد که شما به همراه چندین فضانورد به منظور انجام تحقیقات وارد یک سیاره ناشناخته می شوید. در این سیاره هر یک از فضانوردها دارای ماموریت خاصی می باشد. در زمانی که شما در حال انجام ماموریت خود می باشید، یک طوفان شدیدی رخ داده و باعث می شود که سایر دوستان خود را گم کنید. پس از این اتفاق متوجه خواهید شد که تمامی فضانوردان به زمین بازگشته اند و تنها شما در این سیاره باقی مانده اید! در این حال، تنها کاری که می توانید انجام دهید فرو رفتن به خواب کرایوژنیک می باشد. داستان بازی از این جا شروع می شود که ناگهان هوش مصنوعی سفینه به صورت خودکار و پس از 300 سال شروع به بازسازی موتور کرده و شما را به زمین هدایت می کند. در این حالت شما پس از 300 سال به سیاره زمین بازخواهید گشت! پس از بازگشت به زمین وارد یک ماجراجویی بسیار مهیج خواهید شد. در این زمان یک ویروس تمامی موجودات روی زمین را از بین برده است و شما در نقش تنها بازمانده باید این ویروس را شناسایی کرده و امید و زندگی را دوباره به سیاره بازگردانید.

بازی Green Project

توسط شرکت Zerone Games طراحی و تولید شده است که با قیمت 6 دلار در مارکت گوگل پلی برای فروش قرار داده شده است. امروز در سایت دانلود فارسی نسخه پولی و خریداری شده این بازی محبوب را آماده کرده ایم که می توانید آن را دریافت نمایید. برای مشاهده بخشی از محیط بازی نیز می توانید ویدیو زیر را تماشا کنید.
نام: Green Project
حجم فایل: 52 مگابایت
شرکت سازنده: Zerone Games
ورژن: v1.3.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Green Project - v1.3.3

His compatriots forgot him in space. A long dreamless cryogenic night was fortunately with him to make him wait some 300 years... An autonomous system with artificial intelligence ends up to establish his return on his native Earth, after a destructive fungal pandemic degrading the humankind in scraps. Thanks Rosanto!

لینک دانلود