تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Heaven Dust نسخه SiMPLEX

Heaven Dust

یک بازی ترسناک می باشد که بر روی ارائه ی ترس روان شناختی به بازیکن ها تمرکز دارد و شامل عناصر بقا ، علمی تخیلی و نقش آفرینی نیز می شود . بازی از جایی شروع می شود که شخصیت اصلی از خواب بیدار می شود و می بیند که در یک عمارت قرار دارد ، عمارت بزرگی که در گذشته یک مرکز تحقیقاتی مخفی بوده است و اکنون ، در هر کجای آن تعداد زیادی زامبی های وحشتناک و تله های کشنده قرار دارند . حال شما باید بر تس خود غلبه کرده و به جمع آوری تجهیزات مورد نیاز بپردازید تا بتوانید معماهای بازی را حل کرده و نهایتا بتوانید از این مکان ترسناک فرار کنید . داستان بازی Heaven Dust مربوط به سال 1970 میلادی می شود ، زمانی که یک تیم تحقیقاتی علمی درون یک قبیله ی قدیمی در گینه ی نو ، یک ویروس جدید را در نمونه های خونی آن ها پپیدا می کنند که آن را Torkue نام گذاری می کنند . بعضی از دانشمندان فکر می کنند که با استفاده از این ویروس می تواند راز جاودانگی را با استفاده از خاک بهشت را کشف کرد ، اما بعد از مدتی معلوم می شود که این یک هدیه از بهشت نیست ، بلکه دروازه ای را به سوی جهنم باز می کند . بعد از اینکه این پایگاه تحقیقاتی در گینه نو به علت حادثه ای مرتبط با ویروس جهش یافتگی تخریب شد ، آن ها چیزهایی که پیدا کرده بودند را به آمریکا آوردند تا شرکت StarDust بر روی آن تحقیق کند ، اما کم کم یک فاجعه ی بزرگ شروع به آشکار شدن می کند . به گفته ی توسعه دهندگان ،

بازی Heaven Dust

قرار است یک نامه ی عاشقانه به بازی های کلاسیک ترسناک بقای دهه 90 میلادی باشد ، سری بازی هایی مانند Resident Evil و دیگر بازی هایی که گیمرها عاشق آن هستند . 
نام: Heaven Dust
حجم فایل: 135 مگابایت
شرکت سازنده: One Gruel Studio
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: SiMPLEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: indienova
رمز فایل: www,download.ir

Heaven Dust - SiMPLEX

When you awake, you find yourself in a mansion, where was the secret research center, is now a maze full of horrible zombies and deadly traps. You'll have to escape by overcoming your fears, collecting items, solving innovative puzzles and revealing the cruel truth. In 1970, a scientific investigation team found a new virus in the blood samples from a primitive tribe called "Torkue" in New Guinea.

لینک دانلود