تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Heroes of the Monkey Tavern نسخه HI2U + آپدیت 1.0.5

به روز رسانی :

1396/02/24 آپدیت 1.0.5 اضافه شد.

Heroes of the Monkey Tavern یکی از بازی های سبک اکشن ، ماجرایی و نفش آفرینی است که توسط کمپانی Cédric Maussion طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . پس از گذشت روزها از پایکوبی در Monkey Tavern ننگین ، تیم ماجراجویی ما آخرین پنی های خود را خرج می کند … سرنوشت آنها در حال دگرگونیست . شبیه هدیه ای از طرف خدایان ، در راه یک شی غریبه و مرموز به سمت یک برج پر از گنجینه های ارزشمند اشاره می کند .

سایر توضیحات : خیلی طول نمی کشد که حس کنجکاوی در آنها بیداد می کند . وظیفه شما کاوش در زندان و سیاهچاله ای پرمعما ، روبرو شدن با دشمنان خطرناک و از بین بردن تله های موجود در بازی است . اگر شانس به شما روی آورده باشد ، شما در پایان بازی خواهید توانست معبد سلاح و زره افسانه ای را کشف کنید . 8 کلاس ، 3 سطح دشواری ، 2 ساعت موسیقی ، مبارزات در زمان واقعی ، 22 دشمنن مختلف از جمله 6 رئیس بزرگ ، پشتیبانی از صفحه کلید و گیم پد ، تله های متعدد و اسرار پنهان و  بیش از 100 آیتم منحصر به فرد تنها بخشی از ویژگی های بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Heroes of the Monkey Tavern نسخه HI2U

 

مشخصات بازی Heroes of the Monkey Tavern :

نام بازی : Heroes of the Monkey Tavernپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Cédric Maussionمنتشر کننده : Cédric Maussionسبک بازی : اکشن ، ماجرایی و نفش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Heroes of the Monkey Tavern

لینک دانلود