دانلود بازی کامپیوتر واقعیت مجازی High Noon VR نسخه VREX

High Noon VR

کلانتر جدیدی به شهر آمده است . در این عنوان واقعیت مجازی تیر اندازی شما در نقش یک کلانتر قرار می گیرید که به تازگی به عنوان کلانتر یک شهر کوچک در غرب وحشی انتخاب شده است . اوضاع این شهر زیادی خوب نیست . تعداد زیادی افراد شرور و خون خوار در آن جا هستند که به مردمان بیچاره و بی آزار آن جا ظلم می کنند و این واقعا برای کلانتر جدید که شما باشید ، ناراحت کننده است . پس شما اکنون باید عدالت را اجرا کنید و یک بار برای همیشه آن ها را از بین ببرید . شما باید در مکان های رنگارنگ غرب وحشی مبارزه کنید و برنده شوید . این بازی در غرب وحشی جریان دارد و طراحی آن بی نظیر است . شما به تعداد زیادی اسلحه ی مختلف دسترسی خواهید داشت ، مانند کلت های معمولی تا تفنگ های شکاری و شات گان ها و همچنین دینامیت . شما باید اسلحه ی خود را به درستی انتخاب کنید و آن را ارتقا دهید ، زیرا که زندگی شما به آن بستگی دارد . هر چه مهارت شما بالاتر باشد ، پاداش بهتری نیز دریافت خواهید کنید .

بازی High Noon VR

مدام شما را تشویق می کند که مهارت خود را بالاتر ببرید ، باید سعی کنید تا جای ممکن به سر دشمن های شلیک کنید یا بتوانید همزمان دو دشمن را یکشید تا بتوانید امتیار بیشتری کسب کنید . هر چه قدر که در بازی پیشروی می کنید ، جنگیدن با دشمن ها سخت تر می شود و آن ها قوی تر می شوند . همچنین باس فایت های آن نیز در هر مرحله و منطقه کشنده تر می شوند . پس با ارتقای اسلحه ی خود می توانید آسیب بیشتری به آن وارد کنید و راحت تر از میان برداریدشان . تک تک دشمن های شما ویژگی و رفتار متفاوت دارند و ممکن است نحوه ی جنگیدن با آن ها نیز فرق کند ، اما هدف همه شان یک چیز است ، خلاص شدن از دست کلانتر جدید . پس شما به عنوان مجری عدالت باید تمام تلاش خود را به کار گیرید تا از پیروزی آن ها جلوگیری کنید .

*برای تجربه ی این بازی حتما به هدست واقعیت مجازی احتیاج دارید*

نام: High Noon VR
حجم فایل: 1.63 گیگابایت
شرکت سازنده: OctoBox Interactive
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز استیم: 7
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: واقعیت مجازی - اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Buka Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

High Noon VR - VREX

There is a new sheriff in town! High Noon is a fun VR shooter where you play as а sheriff in a small town somewhere in the Wild West. Although, the things are not doing that well in this town. Hordes of bloodthirsty outlaws terrorize poor peaceful townsfolk and they could be real pain in the neck of a new sheriff. In your neck. So make ‘em dance! You are the Law now. And the time has come for them to learn that once and for all.

لینک دانلود