دانلود بازی کامپیوتر Hoop Gawds نسخه کرک شده PLAZA

Hoop Gawds

مجموعه از آزمایش‌های حرفه‌ای و علمی است که توانایی حل مسئله بازیکنان را به چالش می‌کشد. بازی شما را با 25 آزمایش مختلف روبه‌رو خواهد کرد که موفقیت و شکست در هر کدام از آن‌ها دارای عواقب مهمی خواهد بود. شما باید با کمک اسلحه‌ای که در اختیار قرار دارید به درون هدف موردنظر که یک حلقه انتقالی است شلیک کرده تا به مرحله و آزمایش بعدی منتقل شوید. مکانیک کلی و اولیه بازی بسیار ساده و ابتدایی به نظر می‌رسد اما در هر آزمایش با موانع و چالش‌هایی روبه‌رو خواهید شد که قدرت تفکر شما را به چالش خواهد کشید. در هر مرحله با کمک حلقه‌های مختلف باید راهتان را به سمت حلقه انتقالی پیدا کنید تا بتوانید به آزمایش بعدی برسید. از جمله مهم‌ترین حلقه‌های موجود در گیم پلی می‌توان به حلقه‌های ریسپاون، حلقه تخریب، حلقه جاذبه و Teleporter اشاره کرد. با کمک این آیتم‌ها قادر به جابه‌جایی در سطح گیم پلی خواهید بود تا بتوانید بهترین مسیر ممکن برای فعال کردن حلقه‌ی انتقال را فراهم کنید.

بازی Hoop Gawds

میزان شلیک و مدت‌زمان به اتمام رساندن هر مرحله را رصد می‌کند. با استفاده از اطلاعات موجود در هر مرحله از آزمایش، باید سعی کنید تا بتوانید در آزمایش بعدی عملکرد بهتری از خود ارائه داده و رکورد خود را جابه‌جا کنید. 
نام: Hoop Gawds
حجم فایل: 358 مگابایت
شرکت سازنده: DBMG Games, LLC
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: آرکید - اکشن - اول شخص - فکری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: DBMG Games, LLC
رمز فایل: www.download.ir

Hoop Gawds - PLAZA

You have been chosen for the prestigious position of “Test Subject” for the monumental Experiment due to your undeniable ability to solve puzzles. We based this assessment on your usage of the “video games”.

لینک دانلود