تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر House Flipper – HGTV DLC نسخه CODEX

House Flipper – HGTV DLC

یکی دیگر از بسته های الحاقی بازی House Flipper است که به شما این امکان را می دهد که در یک محیط شبیه سازی شده بتوانید بدون هیچگونه هزینه واقعی خانه رویایی خودتان را بسازید و همانند یک دکوراتیو و آرشیتکت عمل کنید . اگر همیشه دوست داشتید چنین رویایی را جامه عمل بپوشانید با این بازی این توانایی را خواهید داشت . در بازی House Flipper – HGTV DLC مشتریانی خواهید داشت که خانه های خودشان را به شما می سپارند و حاضرند هرگونه که شما بگویید هزینه کنند اما نتیجه خوبی هم از شما می خواهند ، آنها تنها به شما ایده هایی را می دهند اما این شما هستید که باید آن ایده ها را عملی کنید . بعضی مشتری ها هم محدودیت هایی دارند که باید مراقب آن باشید که بیش از اندازه هزینه نکنید . همیشه هم باید اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما از کارتان راضی هستند ، اینگونه مشتریان بیشتری به سمت شما خواهند آمد . در

بازی House Flipper – HGTV DLC

این فرصت را دارید که نتیجه کارتان را همانند نمونه واقعی در دنیای واقعی ببینید و تصویری از قبل و بعد از انجام کار به شما نشان داده خواهد شد . شما می توانید بررسی کنید که انتخاب هایی که داشتید چه تاثیری داشته اند و خانه به چه چیزی تبدیل شده است . حالا ابزار خودتان را بردارید و به سراغ خراب کردن خانه های قدیمی بروید و در نهایت یک خانه رویایی ، مطابق میل مشتریانتان به آنها تحویل دهید . برای نصب این بسته الحاقی یا DLC نصب داشتن نسخه اصلی بازی الزامی است . 
نام: House Flipper - HGTV DLC
حجم فایل: 3.01 گیگابایت
شرکت سازنده: Empyrean
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز - ساخت و ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Frozen District, PlayWay S.A
رمز فایل: www.download.ir

House Flipper - HGTV DLC - CODEX

Ever want to step inside the TV and demo, design and renovate homes on HGTV?Now’s your chance! The new downloadable content for House Flipper lets you live out your wildest HGTV imagination just like your favorite shows.Ten brand new projects in a new location let you experience the HGTV magic (without spending a fortune tearing up your own home).

لینک دانلود