تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار HVAC Solution Professional v9.4.3 نسخه ویندوز

HVAC Solution Professional

یکی از کاربردی ترین نرم افزار ها در زمینه امکانات و طراحی سیستم های HAVC یا سیستم گرمایش ، سرمایش ، ساخت سیستم های تهویه مطبوع و امکانات سیستم های گرمایشی و سرمایشی مسکونی و تجاری می باشد . امروزه در صنعت نصب ، روز به روز پیشرفت های مختلفی انجام می شود و فناوری های مختلفی بر اساس نیازها و انتظارات جدید ارائه می شود . در کنار این نیازها مهندسین تاسیسات و ساخت و ساز نیز راهکارهای جدیدی ارائه داده اند و تحقیقات زیادی را در این زمینه انجام داده اند. در این راه بسیاری از نرم افزارهای تخصصی مانند نرم افزار HVAC Solution می توانند بسیار مفید باشند و نیاز های کاربران را در این صنعت برطرف سازد . این شرکت نرم افزاری یکی از قدیمی ترین و با تجربه ترین سازندگان نرم افزار در زمینه امکانات طراحی و نصب انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی جدید است و مدتهاست که به صورت حرفه ای روی راه حل های نرم افزاری و طراحی این سیستم ها کار می کند . با استفاده از این برنامه کارآمد ، به راحتی با کشیدن اشیاء فوق العاده هوشمند روی صفحه طراحی ، انواع سیستم های تهویه هوا را به راحتی طراحی کنید ، همچنین با ویژگی های مختلف این برنامه می توانید به راحتی سیستم های هیدرولیکی مانند شبکه های گرمایش زیر زمین و سایر سیستم های کنترل را ایجاد کنید .

نرم افزار HVAC Solution Professional

دارای کلیه مؤلفه های مورد نیاز برای لوله کشی به صورت مجاری و مسیرهای انتقال است و در این مسیر از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار است . با کمک این برنامه قادر خواهید بود تجهیزات و سیستم های مختلف کنترل آنها را طراحی کرده ، مواد مورد نیاز را تخمین زده و شماتیک نقشه را با فرمت dxf دریافت کنید . این برنامه جزو بهترین نرم افزار های طراحی انواع سیستم های گرمایشی ، سرمایشی است .
نام: HVAC Solution Professional
حجم فایل: 62 مگابایت
شرکت سازنده: HVAC
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v9.4.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

HVAC Solution Professional - v9.4.3

HVAC Solution is one of the rare software in the field of facilities and design of HAVC systems or heating, cooling, building air conditioning systems and residential and commercial facilities. Today, in the installation industry, various advances are being made day by day, and different technologies are being proposed based on new needs and expectations. Along with these needs, facility and construction engineers have also provided new solutions and done a lot of research in this field. Along the way, many specialized software such as HVAC Solution can be very helpful.

لینک دانلود