تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Hyper Plan v2.10.3 نسخه ویندوز

Hyper Plan

یک نرم افزار فوق العاده برای برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت بوده که به شما اجازه میدهد تا اهداف خود را مانند یک نمودار درختی ایجاد کنید. شاید بسیاری از ما در رسیدن به اهداف خود در حین عبور از مسیر های سخت کمی منحرف شده و در مسیر های فرعی قرار بگیریم، که این خود دلیل اصلی شکست میباشد، و تنها چیزی که میتواند ما را مجدد به مسیر اصلی هدایت کند یک برنامه حرفه ای و هوشمندانه میباشد. علاوه بر این

نرم افزار Hyper Plan

میتواند فعالیت ها و جلسات مهم شما را یادآوری کند. به همین دلیل شما میتوانید تمامی وظایف یک روز، یک ماه و… خود را در Hyper Plan تنظیم کرده تا برنامه به صورت خودکار در زمان هر کدام به شما یادآوری لازمه را به جا آورد. این برنامه میتواند کمک شایانی در نظم زندگی روزمره شما کرده و تمامی فعالیت های شما را راس ساعت یادآوری کند. همچنین میتواند به عنوان یک برنامه ریز حرفه ای نیز عمل کند، به این صورت که میتوانید تمامی برنامه های روز خود را در آن به صورت نمودار و یا مدل های دیگر طراحی کنید. یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده برنامه قابلیت سفارشی سازی و رابط کاربری فوق العاده آن میباشد.
نام: Hyper Plan
حجم فایل: 21 مگابایت
شرکت سازنده: Oryx Digital
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Hyper Plan v2.10.3

There are a lot of people who rely on post-its or notes to organize various upcoming events, to ensure they do not overlook any of the event’s aspects. this program can help you simplify this process by planning and organizing your parties or social gatherings in a visual manner, without too much hassle.

لینک دانلود