تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر I am Setsuna نسخه CODEX

I am Setsuna یک بازی در سبک نقش آفرینی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی SQUARE ENIX ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی SQUARE ENIX یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند سری محبوب Deus Ex و Tomb raider شده است که هر دوی این بازی ها از بازی های محبوب و ستایش شده در سبک خود می باشند . سبک نقش آفرینی و در کنار آن سبک نقش آفرینی ژاپنی را به راحتی می توان محبوب ترین سبک در میان سایر سبک های بازی های رایانه ای نام گذاری کرد که استودیوهای بسیاری هر ساله دست به ساخت بازی های بسیاری در این سبک می زنند و با کسب اطلاعتی جزئی می توان دریافت که این سبک بی شک یکی از بهترین سبک ها در دنیای بازی های رایانه ای می باشد . بازی های نظیر سری محبوب Mass Effect و Elder Scroll نگاه بسیاری را به دنیای بازی های رایانه ای تغییر داده است . بازی رایانه ای I am Setsuna یکی از همین بازی ها می باشد که در مراحل ساخت آن سازندگان توجه بسیاری به داستان سرایی جذاب و طراحی مراحل جذاب داشته اند که با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که آنها در این زمینه بسیار موفق عمل کرده اند .

سایر توضیحات : داستان بازی I am Setsuna در رابطه با دختر جوانی به نام ستسونا می باشد که در یک دنیای خیالی زندگی می کند ، در این دنیا همه چیز با صلح و آرامش و خوبی و خوشی پیش می رود تا اینکه یک روز هیولاهای شیطانی شروع به وارد شدن به این دنیا می کنند و به دنبال آن به محل زندگی ستسونا حمله ور می شوند ، ستسونا که متوجه خطر جدی که او و خانواده اش را تحدید می کند می شود ، یک ماجراجویی بزرگ را آغاز می کند تا خود را برای مبارزه با این موجودات آماده کند . این بازی را به واسطه گرافیک چشم نوازش ، داستان بسیار عالی و احساسی ، گیم پلی جذاب و همچنین موسیقی متن بسیار جذابش می توان یکی از زیباترین بازی های رایانه ای امسال نامید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر I am Setsuna نسخه CODEX

مشخصات بازی I am Setsuna :

نام بازی : I am Setsunaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : SQUARE ENIXمنتشر کننده : SQUARE ENIXسبک بازی : نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

I am Setsuna

لینک دانلود