دانلود نرم افزار Identity Theft Preventer v2.2.0 – Win

Identity Theft Preventer

یک نرم افزار فوق العاده بوده که امنیت سیستم شما را تضمین میکند و مانند دیواری در مقابل هکر ها میباشد. همانطور که میدانید با گسترش فضای وب و مجازی، خرید های اینترنتی، جست و جو در وب، دانلود برنامه های گوناگون، دریافت اطلاعات متفاوت و… به طور چشمگیری افزایش داشته است، متناسب با آن هک و سرقت اطلاعات شخصی نیز رشد زیادی داشته است. به همین دلیل محافظت از حریم شخصی امروزه حرف اول را میزد، حتی نرم افزار هایی وجود دارند که مدعی هستند که برای سیستم شما مانند دیوار دفاعی عمل خواهند کرد اما غافل از اینکه خود در حال استخراج اطلاعات شما هستند. به همین دلیل

نرم افزار Identity Theft Preventer

میتواند گزینه خوبی برای محافظت از اطلاعات و حریم خصوصی شما باشد. در حقیقت Identity Theft Preventer سیستم شما را به طور کامل بررسی میکند، قسمت هایی مانند ایمیل، تاریخچه مرورگر، اطلاعات بانکی و… را مورد وارسی قرار داده و تمام نقاط قابل حمله از سوی هکر ها را شناسایی و مسدود میکند. یکی از ویژگی های فوق العاده این برنامه مسدود کردن راه هکر ها از سوی میکروفون و یا وبکم شما میباشد. بنابراین اگر امنیت سیستم شما برایتان اهمیت داشته و در آن اطلاعات محرمانه ای دارید به شما پیشنهاد میکنیم تا از این برنامه برای امنیت سیستم خود و به سرقت رفتن اطلاعاتتان استفاده کنید.
نام: Identity Theft Preventer
حجم فایل: 14 مگابایت
شرکت سازنده: ShieldApps Software
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.2.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Identity Theft Preventer v2.2.0 - Win

Identity theft can wreak havoc on your personal life and finances. We spend so much time today surfing the web, purchasing products, managing accounts, and interacting with others. It’s easy to lose track of our personal information and expose ourselves to dangerous threats.

لینک دانلود