تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Idle Firefighter Tycoon v0.14

Idle Firefighter Tycoon

یک بازی شبیه سازی کارتونی بسیار جالب و محبوب که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . در این بازی شما در نقش یک آتش نشان شجاع و کوچک هستید که باید در هر نقطه ای از شهر خطر اتش را خاموش کرده و جان هزاران نفر را نجات دهید . آموزش های اولیه‌ی بازی را برای اتش نشان شدن دیده و سپس وارد ماموریت های هیجان انگیز بازی شوید . شما پس از گذشت از این قسمت باید وارد قسمت های بالاتر و مدیریتی در بازی شوید ، آتش نشانی خود را تاسیس کرده و با استخدام آتش نشان های ماهر محبوب و پولدار شوید . همیشه حاضر باشید و به سرعت جان مردم را نجات دهید ، شما می توانید با مدیریت درست کسب در آمد زیادی کرده و با استفاده از آن در طول بازی مدیریت اتش نشانی های بیشتری را بر عهده گرفته و امکانات خود را گسترش دهید . ماموریت های

بازی Idle Firefighter Tycoon

بسیار هیجان انگیز و چالش بر انگیز می باشد و بازی کاملا به صورت آنلاین و بدون تبلیغات در طول بازی می باشد که آن را به طرفداران بازی های شبیه سازی شده پیشنهاد می کنیم .
نام: Idle Firefighter Tycoon
حجم فایل: 54 مگابایت
شرکت سازنده: Kolibri Games
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v0.14
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه ساز
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Idle Firefighter Tycoon - v0.14

Will you be able to manage a fire station and become the firefighter tycoon? Idle Firefighter Tycoon is a rescue simulation and casual game that mixes firefighting management and earning money to become a rich billionaire while helping the city.

لینک دانلود