دانلود بازی Immortal Legacy The Jade Cipher – HOODLUM

Immortal Legacy The Jade Cipher

عنوانی در سبک اکشن و ماجرایی است که شما را به منطقه ممنوعه مثلث برمودا برده و با یکسری اساطیر و افسانه‌های قدیمی چینی روبه‌رو می‌کند. شخصیت اصلی بازی Immortal Legacy The Jade Cipher یک مامور سابق نیروهای ویژه است که TYRE نام دارد. او انسان بسیار ماجراجویی است که از قوانین خاص و عجیب خودش پیروی می‌کند و اخیراً به منظور آشکار کردن رازهای تاریخی و شروع یک سری ماجراجویی ترسناک به جزیره Yingzhou که در عمق مثلت برمودا قرار دارد سفر کرده است. به محض اینکه هواپیمای او و همکارانش به منطقه مثلت می‌رسد، توسط موجوداتی عجیب و فراطبیعی مورد حمله قرار می‌گیرند و پس از سقوط هواپیما به طور کلی ارتباطش با جهان خارج از مثلث و سایر همکارانش قطع می‌شود. پس از اندکی تحقیق و جست جو در جزیره، او متوجه می‌شود که او تنها انسانی نیست که پا در این جزیره گذاشته است بلکه شواهدی وجود دارد که نشان‌دهنده حضور طولانی مدت انسان‌ها و انجام یکسری کارهای مخفی و مرموز است. در حین همین تحقیقات، او ریشه‌های یک افسانه‌ی باستانی چینی را پیدا می‌کند و ماجراجویی‌های او وارد فاز جدیدی از جذابیت و هیجان می‌شود. محیط جزیره Yingzhou از نظر ظاهری و طبیعی داره جاذبه‌های بسیاری است اما در پشت تمامی این زیبایی‌ها تله‌ها و موجودات مرگباری انتظار شما را می‌کشند! تمامی حرکات شما در

بازی Immortal Legacy The Jade Cipher

حائز اهمیت است زیرا در صورت اشتباه با مشکلات زیادی روبه‌رو خواهید شد. در طی روند بازی با دشمنان مختلفی از جمله سربازان مزدور، موجودات فراطبیعی، نگهبانان باستانی و … روبه‌رو خواهید شد. به منظور مقابله با این دشمنان به طیف وسیعی از اسلحه‌های دوربرد و … دسترسی خواهید داشت. انتخاب اسلحه کاملاً به استایل و سبک بازی بازیکن بستگی دارد و شما انتخاب می‌کنید که آیا یک تیرانداز حرفه‌ای باشید و یا با شمشیر و به صورت رودررو با دشمنان خود مبارزه کنید. 
نام: Immortal Legacy The Jade Cipher
حجم فایل: 6.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Viva Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - اول شخص - ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 18 سال به بالا
منتشر کننده: Viva Games
رمز فایل: www.download.ir

Immortal Legacy The Jade Cipher - HOODLUM

In order to explore the mystery of his past, TYRE, the former special forces soldier with a special constitution, came to Yingzhou Isle which was located in the legendary Dragon Triangle area. After being attacked by mysterious creatures, the plane that TYRE took crashed and he lost contact with his companions. He found a lot of traces of human activity on the island that had been believed inaccessible.

لینک دانلود