تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر In Her Eyes نسخه کرک شده DARKZER0

In Her Eyes

عنوانی در سبک اکشن و نقش‌آفرینی است که در سال 2020 و توسط Not Dead Luna طراحی و منتشرشده است. داستان بازی ازاین‌قرار است که یک الهه با شما ارتباط برقرار کرده و خبرهایی از آینده می‌دهد. او پیشگویی می‌کند که در سی روز آینده قرار است قتل بسیار مهمی اتفاق بیفتد و به همین خاطر قصد دارد شمارا وادار به همکاری کرده تا از این قتل جلوگیری کنید. یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی کارت‌های سرنوشت یا Destiny card است که تصمیمات و انتخاب‌های مهمی به شما ارائه می‌دهد. با انتخاب هر کارت، خاطره‌ای بخصوصی برایتان زنده شده و اسلحه‌ای بازگشایی خواهد شد که در روند بازی از آن استفاده خواهید کرد. بازی نوبتی است بدین‌صورت که به شما و دشمنان مدت‌زمان خاصی برای قرار دادن کارت‌ها داده می‌شود. وقتی‌که دشمن کارت خودش را روی میز قرارداد شما باید با کلیک کردن روی کارت‌ها در زمان مشخص و به‌صورت موزون کارت‌های او را غیرفعال کنید. بعد از اتمام حملات دشمن، نوبت شماست که از کارت‌های خود به نحو احسن استفاده کنید. پشت کارت‌ها نیز بسیار مهم است و می‌تواند بر روند بازی تأثیرات مهمی داشته باشد. به‌محض شروع بازی دقیقاً 30 روز فرصت دارید تا جلوی قتل را بگیرید! حتی زمانی که خارج از بازی هستید نیز تایمر در حال شمارش است. باید بتوانید در یک ماه جلوی قتل مهمی که از آن خبر یافته‌اید را بگیرید. به‌طورکلی،

بازی In Her Eyes

برای مدت‌زمانی بین 4 تا 8 ساعت شمارا سرگرم خواهد کرد. سطح دشواری بازی در ابتدا به‌صورت پیش‌فرض است اما می‌توانید آن را به‌دلخواه به سخت یا آسان تغییر دهید.
نام: In Her Eyes
حجم فایل: 237 مگابایت
شرکت سازنده: Not Dead Luna
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Not Dead Luna
رمز فایل: www.download.ir

In Her Eyes

In Her Eyes is a stand-alone game that combines AVG and Deckbuilding.
A maiden(Meme) from another world is trying to summon you to help her prevent an assassination that is going to happen in 30 days.

لینک دانلود