تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید اینوتیا 4 – Inotia 4 v1.3.1

Inotia 4

نام حماسه ای خطرناک و اکشن می باشد شما باید در آن نقش یک قهرمان ظهور پیدا کرده در مقابل بدی و پلیدی ها را بازی کرده و آنها را نابود کنید . شما در این بازی باید از ابتدا تا آخر داستان وارد ماجراجویی هیجان انگیز به همراه جنگی بی پایان شوید و با استفاده از استراتژی و تکنیک های حرفه ای خود در بازی داستان آن را رقم بزنید .

بازی Inotia 4

دارای 6 کلاس مختلف و دارای 90 مهارت خاص می باشد که باید در طول بازی آنها را پیدا کرده و در تکنیک های  مبارزه ای خود از آنها استفاده کنید . 6 کلاس مختلف بازی عبارتند از شوالیه سیاه ، آدمکش ، وارلاک ، کشیش و رنجر که هر کدام دارای قابلیت و توانایی های جنگی و مبارزه ای مختلفی می باشند .  این بازی دارای یکی از بزرگ ترین نقشه ها در بازی های اندرویدی می باشد که یکی از نکات برجسته این بازی به حساب می آید . شما باید با انواع دشمنان با قابلیت های مختلف مانند انسان ها ، هیولاها ، جادوگرها و .. مبارزه کنید و روش های مختلفی برای هر کدام از آنها داشته باشید تا بتوانید داستان این بازی را به پایان برسانید .  این بازی از زبان هایی مانند انگلیسی ، چینی ، ژاپنی و تایوانی پشتیبانی می کند .  بازی Inotia 4 دارای گرافیکی 2 بعدی و انیمیشنی بوده و حجم کمی از حافظه گوشی شما را استفاده می کند .
نام: Inotia 4
حجم فایل: 64 مگابایت
شرکت سازنده: Com2uS
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.3.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Inotia 4 - v1.3.1

Which side will you choose when the two forces rise again? Inotia saga brought to the next level! 《Inotia 4》Stride along with Kiyan, the Shadow Tribe's virtuoso, and Eara, the influential Channel of Light, in their fantasy adventure story.With improved graphics and storyline from the previous series, get indulged in the battles against goblins, orcs, and more! A new hero awaits to be released from his shadows, or not...in the all-new Inotian continent mobile RPG action game!

لینک دانلود