تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Insanus Express نسخه Portable

Insanus Express

بازی جدیدی در سبک شبیه ساز استراتژیک کژوال می باشد که به شما این امکان را می دهد که یک کلینیک روان پزشکی پیشرفته به همراه کارمندان دیوانه را مدیریت کنید ، کلینیکی که در آن باید حسابی بخندید . این بازی شامل حالت ها و بیماری های مختلفی می شود که هر کدامشان سناریوی مخصوص به خود را دارد . در بازی Insanus Express شاهد چهار نوع شخصیت مختلف هستیم ، دکترها ، افراد عاقل ، دیوانه ها و اینسانوس ها که البته هر چهار نوع این ها به نوعی احمق هستند و دیوانگی خود را دارند . جنون برخی از بیماران این بازی بسیار جالب و با مزه است و از کارتون های قدیمی الهام گرفته شده است . جنون در این بازی هیچ وقت به پایان نمی رسد و تا آخر ادامه می یابد و با پیشروی سخت تر و چالش بر انگیزتر می شود . هر بیمار در این عنوان ابتدا در مطب مورد معاینه قرار می گیرد تا نوع جنونش شناسایی شود و یک الگوی درمانی برای او تعیین شود . سپس به مطب روان پزشک منتقل می شود که نوع بیماری فرد را تجزیه و تحلیل می کند و مشکلات روانی آن را یادداشت می کند تا بعدا دوباره او را معاینه کند . همچنین مکان های دیگری از جمله داروخانه نیز در بازی وجود دارند که در صورت نیاز باید از آن ها استفاده کنید . شما همچنین می توانید با استفاده از اشعه ی ایکس ذهن بیمار را تجسم کنید و ببینید که در آن چه چیزی جریان دارد یا بیمار به چه چیزی فکر می کند . همچنین در صروت نیاز باید با استفاده از الکتروشوک بیمارانی که وضعیت خطرناک و نزدیک به مرگ دارند را به زندگی برگرداند . در مجموع

بازی Insanus Express

یکی از بازی های جذاب ، خنده دار و متفاوت موجود می باشد که می تواند برای علاقه مندان تجربه ی سرگرم کننده ای به همراه داشته باشد . 
نام: Insanus Express
شرکت سازنده: Cienart Studios
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز - استراتژیک - کژوال
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Cienart Studios
رمز فایل: www.download.ir

Insanus Express - Portable

In Insanus express you will manage an express psychiatric clinic with a crazy staff! The game consists of overcoming different scenarios while trying to keep it all under control. But watch out! You can always screw up and get everyone CRAZY! In Insanus Express all its characters are crazy, and they have only four possible states: Doctor, Sane, Mad and Insanus.

لینک دانلود