تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Atozed Software IntraWeb Ultimate v14.2.8 for XE-XE10.2 – Win

به روز رسانی :

1397/03/16 نسخه جدید اضافه شد.

Atozed Software IntraWeb Ultimate نرم افزاری بسیار حرفه ای و قدرتمند برای متخصصان در زمینه برنامه نویسی می باشد. امروزه پیشرفت در زمینه های برنامه نویسی باعث پیشرفت و تسریع در انجام سایر امورات شده، چرا که با افزایش سرعت در برنامه نویسی اجرا و عملی کردن فعالیت ها در سایر زمینه ها آسان تر و سریع تر خواهد شد. اقدامات علمی فراوانی برای ارائه جدیدترین و به روزترین نرم افزار های برنامه نویسی با توجه به نیاز کاربران در این زمینه صورت می گیرد. از آخرین و بهترین نرم افزارها در برنامه نویسی می توان به Atozed software Intraweb ultimate اشاره کرد که با توجه به امکانات منحصر به فرد خود جزو بهترین و پرطرفدارترین نرم افزار ها به شمار می رود.

سایر مشخصات : این نرم افزار با ابزار پیشرفته ای که در دسترس شما قرار می دهد امکان ساخت آسان و سریع صفحات وب را به صورت حرفه ای در اختیار کاربران قرار می دهد. برنامه صفحات وب به زبان های Delphi, Kylix, C++ Builder و JBuilder نوشته می شوند. در نرم افزار Atozed software Intraweb ultimate ابزار RAD Borland به همراه یک رابط برنامه نویسی بصری مجموعه ای قوی از قابلیت های مفید برای ساخت یک وب سایت داینامیک را ایجاد کرده است.

Atozed,Software.IntraWeb.center

 ویژگی های نرم افزار Atozed software Intraweb ultimate :– ساخت صفحات وب در دلفی– دارای ماشین حافظه موقت کش– سازگاری با HTML5 و نوع پیش فرض جدید DOC– بدون نیاز به دانش html, Css , JavaScript , HTTP به انجام امور بپردازید.– پشتیبانی از محیط های RAD Studio 2009, 2010, XE, XE2, XE3, XE4, XE5, XE6, XE7, XE8, 10 Seattle, 10.1 و…

Atozed Software IntraWeb Ultimate

لینک دانلود