تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Island Of Morel

Island Of Morel یکی از فیلم های آموزشی شرکت مطرح Phlearn می باشد که توسط Aaron Nace تدریس می شود. Phlearn یک شرکت است که دارای دوره های آموزشی سریع و انعطاف پذیر است که بیشترین تمرکز خود را بر روی آموزش عکاسی خلاقانه و پر شور حرفه ای قرار داده است. این شرکت به گونه ای فیلم های آموزشی خود را تهیه کرده است که کمک می کند تا با تلفیق عکاسی و استفاده از نرم افزار فتوشاپ بهترین عکس های ممکن را بسازید و از آن ها لذت ببرید. در دوره آموزشی ویژه ترکیب و روشنایی با نام Island Of Morel یاد خواهید گرفت که چگونه یک تصویر فانتزی همراه با جزییات را بسازید.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Island Of Morel شما یاد می گیرید که چگونه اشعه های نوری درخشان داشته باشید و آن ها را با چندین آدم ترکیب کنید، برجسته کردن ویژگی های متفاوت و سایه ها، جزییات واضح تر و بسیاری موارد دیگر را نیز یاد خواهید گرفت. در این دوره آموزشی شما اسرار ترکیب و مخلوط کردن چندین عکس با هم برای ساخت افکت های بدون عیب و نقص را علاوه بر این که خواهید فهمید چگونه با استفاده از اشکال خاص و براش های شخصی می توانید افکت های باور نکردنی را خلق کنید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Island Of Morel

نرم افزار های مورد نیاز دوره آموزشی Island Of Morel :

– Photoshop

سطح دوره آموزشی Island Of Morel :

– متوسط

مشخصات فیلم آموزشی Island Of Morel :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Phlearn– مدرس : Aaron Nace– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 43 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MOV– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Island Of Morel

لینک دانلود