تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند جزیره ارواح گرسنه Island of the Hungry Ghosts

Island of the Hungry Ghosts

فیلم مستند محصول مشترک استرالیا ، آلمان و انگلستان است و به زبان انگلیسی ، فارسی ، فرانسه و ماندارین میباشد . 1 ساعت و 38 دقیقه مدت زمان پخش

فیلم مستند Island of the Hungry Ghosts

میباشد . در جزیره ای جدا شده در اقیانوس هند ، میلیون ها خرچنگ خاکی از جنگل به دریا مهاجرت می کنند . در همان جنگل ، یک مرکز بازداشت استرالیا با امنیت بالا مخفی شده است ، جایی که هزاران پناهجو در مدت نامحدود محبوس شده اند . تنها ارتباط آنها با دنیای خارج مشاوره تروما Poh Lin Lee است . Poh Lin Le “یک درمانگر تروما” است که به همراه خانواده در این بهشت به ظاهر بت پرست زندگی می کند . او هر روز ، با پناهجویان که به طور نامحدود در یک بازداشتگاه با امنیت بالا پنهان شده در هسته جزیره نگهداری می شوند ، صحبت می کند و سعی می کند در شرایطی که غیرقابل تحمل است ، از آنها پشتیبانی کند . در حالی که Poh Lin Le و خانواده اش به بررسی مناظر زیبای جزیره در عین حال تهدیدآمیز می پردازند ، اهالی جزیره های محلی آیین های “شبح گرسنه” خود را برای روح کسانی که در این جزیره بدون دفن مرده اند انجام می دهند .
نام: Island of the Hungry Ghosts
شرکت سازنده: Third Films
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز imdb: 6.9
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 38 دقیقه
محصول کشور: انگلستان
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Gabrielle Brady
نویسنده: Gabrielle Brady
ستارگان: Arthur Floret
رمز فایل: www.download.ir

Island of the Hungry Ghosts

While the yearly crab migration takes place and locals perform rituals for ghosts, a therapist works in Christmas Island's asylum seeker detention center.

لینک دانلود