دانلود نرم افزار JixiPix Artista Oil v2.57 x64 نسخه ویندوز

JixiPix Artista Oil

یکی دیگر از نرم افزار های شرکت JixiPix می باشد که می تواند هر عکسی را تبدیل به یک شاهکار نقاشی روغنی بکند به گونه ای که هر کسی آن را ببیند فکر می کند در واقع آن کشیده شده است و از نرم افزاری برای تبدیل استفاده نشده است . از آنجایی که طراحان این نرم افزار کسانی هستند که عاشق هنر می باشند برای همین آنها نرم افزاری را طراحی کردند که بتوان برای کسانی که از داشتن این هنر محروم هستند نیز آن را شبیه سازی کرد و حالا با این نرم افزار همه می توانند اثری جاودان از خودشان به جای بگذارند . البته که کشیدن نقاشی با رنگ روغن و در واقعیت لذت بخش تر است از یک نرم افزار اما برای کسانی که نمی توانند چنین کاری انجام دهند ، این کار بسیار لذت بخش و جالب خواهد بود . از دیگر امکانات

نرم افزار JixiPix Artista Oil

می توان به : یک نقاشی کلاسیک رنگ روغن و با سبک امپرسیونیسم که دارای ویژگی های منحصر به فرد است را با استفاده از این نرم افزار طراحی کنید ، نقاشی را با کنترل دقیق اندازه برس ، رنگ به کار برده شده ، مقاومت بوم و … شخصی سازی و مدیریت کنید ، شاهکار نقاشی خودتان را با انبوهی از مدل ها و فیلتر ها و همچنین قاب ها ذخیره کنید ، امکان ترکیب رنگ ها با قلمو برای به کار بردن رنگ های طبیعی تر در نرم افزار و … اشاره کرد . نرم افزار JixiPix Artista Oil دارای سه قلمو به شکل راست ، منحنی و دایره ای می باشد که می توانید آنها را به صلاحدید خودتان انتخاب کنید ، همچنین بیش از 18 قاب برای پایان کار و قرار دادن نقاشی درون آن و 38 نوع تنظیمات منحصر به فرد برای لذت بردن بیشتر از نقاشی وجود دارد .
نام: JixiPix Artista Oil
حجم فایل: 63 مگابایت
شرکت سازنده: Jixi Pix
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.57
نسخه: x64
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

JixiPix Artista Oil - v2.57

JixiPix's world-class development team presents an award winning portraiture and fine art app that turns a photo into an oil painted masterpiece with no work on your part. Our personal relationship with artists and our deep love for art inspires us to develop a paint application that adds crucial dimension of depth and quality equivalent to those found only in an enduring oil painting.

لینک دانلود