تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار JixiPix Rainy Daze v1.23 نسخه ویندوز

JixiPix Rainy Daze

یکی دیگر از نرم افزار های ویرایش تصویر Jixipix می باشد . در این نرم افزار با استفاده از فیلتر هایی که وجود دارد می تواند عکس و تصویر شما را با نمایی دیگر و جدید تر به شما تحویل دهد . از مهمترین امکاناتی که در نرم افزار JixiPix Rainy Daze وجود دارد می توان به سه سبک قدرتمند و یک نکنیک پیشرفته که با عکس شما کاری می کند تا آن را همانند یک روز بارانی جلوه دهد و به شما این امکان را می دهد تا بارش باران را از یک زاویه بسیار خاصبر روی عکس قرار دهید به گونه ای که هر کسی آن را ببیند انگاری که واقعا آن عکس در همان روز بارانی و با همین افکت ها گرفته شده است . برای هر سلیقه ای یک وجهه بارانی وجود دارد و کتابخانه موجود در این نرم افزار پر است از افکت های بارانی که می توانید بنا به سلیقه خودتان یکی را انتخاب کنید و آسمان و روز آفتابی عکس واقعی را به یک آسمان ابری و روزی بارانی تبدیل کنید . در

نرم افزار JixiPix Rainy Daze

می توانید سه سبک بارانی را بر روی تصاویر خودتان قرار دهید ، رنگ باران ، طول و ضخامت قطرات باران و حتی زاویه بارش را کنترل کنید ، یک اثر دراماتیک بسیار زیبا را خلق کنید ، از 29 بافت زیبا برای خلق تصاویر زیبا لذت ببرید و … .
نام: JixiPix Rainy Daze
حجم فایل: 127 مگابایت
شرکت سازنده: Jixipix
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.23
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

JixiPix Rainy Daze - v1.23

Rainy Daze puts power and emotion in your photography with this stunning rain effect. Envelop your photos with soft mist's romantic glow, wash your landscapes clean of imperfection, and bring drops of meaning, large and small, fast or smooth, to your personal expression.Three powerful styles and an advanced tonal technique will give your photos the feel of a rainy day.

لینک دانلود