تبلیغات
تبلیغات

دانلود آنتی ویروس Kaspersky Virus Removal Tool v15.0.23.0 ویندوز

به روز رسانی :

1397/03/19 نسخه v15.0.23.0 اضافه شد .

Kaspersky Virus Removal Tool

یک آنتی ویروس قدرتمند از کمپانی کسپرسکی که برای مقابله با انواع بد افزار ها و برنامه های مختلف در سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . حتما برای بسیاری از شما کاربران پیش آمده باشد که سیستم عامل شما گاهی اوقات دچار افت سرعت شود و خیلی کند برنامه ها را اجرا کند که این مشکل بیشتر برای وجود برنامه های مخرب و ویروس های خطرناک است که نا خودآگاه وارد سیستم شما می شود . نرم افزار Kaspersky Virus Removal Tool بسیار می تواند در این امر به شما کمک کند و سیستم را همیشه امن به دور از فایل های مخرب نگه دارد .

نرم افزار Kaspersky Virus Removal Tool

به مکان های مشخص شده برای هر گونه تهدید ویروس اسکن و حذف آنها یا ارسال به پوشه قرنطینه طراحی شده است . این نرم افزار ابزای توسعه یافته توسط آزمایشگاه کسپرسکی به تامین امنیت بیشتر در برابر برنامه های مخرب می باشید . نرم افزار Kaspersky Virus Removal Tool انواع ویروس ها ، تروجان ها ، کرم ها ، جاسوس افزارها و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ، انواع Rootkits و نرم افزارهای مخرب را از بین می برد .ویژگی های نرم افزار Kaspersky Virus Removal Tool :– حذف انواع ویروس ها ، تروجان ها ، کرم ها ، جاسوس افزارها و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ، انواع Rootkits و نرم افزارهای مخرب – تشخیص عالی از برنامه های مخرب و توانایی قوی برای حذف – رابط کاربری ساده – این نرم افزار می تواند در یک سیستم آلوده نصب شود – تست جامع و درمان : جستجو برای تشخیص نرم افزارهای مخرب و امضای تحلیل اکتشافی – جمع آوری اطلاعات سیستم و برنامه نویسی تعاملی – حذف دستی انواع برنامه های مخرب به صورت خودکار – اطلاعات سیستم جمع آوری و ایجاد تعاملی از اسکریپت برای ضد عفونی –  حذف دستی ویروس ها، تروجان ها و کرم ها به صورت خودکار – حذف از ماژول های نرم افزارهای جاسوسی و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم – حذف تمام انواع روت کیت ها
نام: Kaspersky Virus Removal Tool
شرکت سازنده: kaspersky
ورژن: v15.0.23.0
زبان: انگلسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Kaspersky Virus Removal Tool 15.0.23.0

No matter how carefully one uses the computer, they are still exposed to online threats and malware attacks, so the importance of having a correctly-configured antivirus solution should not be underestimated.

لینک دانلود