تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Kathy Rain نسخه TiNYiSO

Kathy Rain بازی در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی مستقل Clifftop Games ساخته شده و استودیوی Raw Fury این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . داستان بازی در دهه 90 میلادی در جریان می باشد . جایی که Kathy Rain یک زورنالیست حرفه ای گرفتار گذشته ی خود می شود و درگیر کشف اسرار کشته شدن پدربزرگش می شود . کتی دختر شجاعی می باشد که به وسیله ی موتور و دفترچه ای که در دست دارد به زادگاه مرموز خود بازگشته تا پرده از اتفاقات عجیبی که در جریان است باز کند . سفری پر هیجان که آشفتگی های احساسی در پی خواهد داشت . بازی Kathy Rain یک بازی در سبک کلاسیک می باشد که پیچیدگی های داستانی بی شماری دارد .

سایر توضیحات : به همان صورت که کتی سرنخ های به جا مانده از پدر بزرگ خود را دنبال می کند سوالات نمایان می شود در واقع Josep Rain آن شب به دنبال چه چیزی بوده است ؟ چه چیزی باعث شد تا او محدود به یک صندلی چرخ دار شود؟ چه چیزی باعث کشته شدن هنرمندی جوان به دست خودش شده است؟ و در نهایت چرا مردم در Conwell Springs دچار یک دیوانگی شده اند . حقیقت تاریک و شیطانی هست . گرافیک بازی بسیار جالب بوده و به صورت پیکسلی می باشد وجود بیش از 40 محیط جذاب و چیزی بالغ بر 4000 دیالوگ از دیگر ویژگی های این بازی می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Kathy Rain

مشخصات بازی :نام بازی : Kathy Rainپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Clifftop Gamesمنتشر کننده : Raw Furyسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Kathy Rain

لینک دانلود