تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Zombero: Archero Hero Shooter v1.8.3

Zombero: Archero Hero Shooter

یک بازی آرکید برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . با پخش شدن یک ویروس تمام آدم ها به زامبی تبدیل شده اند شخصیت اصلی بازی در یک مزرعه زندگی می کند که با زامبی ها محاصره شده است و حالا باید بتواند تمام زامبی ها را نابود کند و از شهر فرار کند . در این بازی شما باید به شخصیت اصلی بازی کمک کنید تا با زامبی ها مبارزه کند و از مزرعه فرار کند . در آغاز بازی شما با زامبی هایی روبه رو می شوید که بسیار ضعیف هستند و به مراتب کشن آن ها دشوار نخواهد بود اما در ادامه بازی انواع جدید و جهش یافته ای از زامبی ها در سطوح مختلف ظاهر می شوند که سرعت بالاتری دارند و توانایی مبارزه کردن دارند که به مراتب کشتن آن ها دشوار تر می شود . در

Zombero: Archero Hero Shooter

شما به انواع سلاح ها و تجهیزات مختلف برای کشتن زامبی ها دسترسی دارید . از هر سلاحی که می توانید استفاده کنید و با زامبی ها مبارزه کنید . برای زنده ماندن و فرار از شهر تمام تلاش خود را بکنید .
نام: Zombero: Archero Hero Shooter
حجم فایل: 65 مگابایت
شرکت سازنده: Alda Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.8.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Zombero: Archero Hero Shooter - v1.8.3

Fight through masses of zombies and other monsters in this roguelike shooter and enjoy epic adventure full of crazy action. Zombie apocalypse rages once again and only a man of strong faith and even stronger weapons can find a solution.

لینک دانلود